Epson nawiązał współpracę z Boltem. Ale nie tym, o którym myślisz

Lokowanie produktu: Epson

Epson będzie promował swoje drukarki z serii EcoTank wspólnie z Boltem. Usainem Boltem. Tak, chodzi o najszybszego człowieka świata.

14.10.2021 13.00
Epson EcoTank L8180

Choć Bolt w obszarze nowych technologii kojarzy się raczej z firmą przewozową niż z lekkoatletą o takim nazwisku, to nie ma wątpliwości, że firma Epson postawiła właśnie na współpracę ze sportowcem.

 class="wp-image-1896329"

Usain Bolt, najszybszy człowiek świata, który dystans na 100 m pokonuje w 9,58 s, zostanie twarzą serii EcoTank. Drukarki Epsona tej serii możecie znać z tekstów na Spider’ Web.

Drukarki EcoTank pojawiły się na rynku w 2010 r., a od tego czasu Epson sprzedał ponad 60 mln sztuk tych urządzeń. Nazwa serii nawiązuje do zbiornika na tusz, który można uzupełnić z buteleczki, co pozwala zaoszczędzić na kosztach drukowania - według wyliczeń Epsona - do 90 proc. w porównaniu do typowych wymiennych pojemników na tusz.

 class="wp-image-1896332"

Wszystkie nowe modele EcoTank są wyposażone w technologię druku niewymagającą użycia ciepła i głowice Micro Piezo lub Precision Core. Pozwala to zmniejszyć zużycie energii i do tego ogranicza wizyty drukarek w serwisie.

Lokowanie produktu: Epson
Najnowsze