REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Opaska Xiaomi Mi Band 6 oraz zegarki Apple i Huawei w super cenach. Wysyp promocji

Jaką opaskę sportową kupić? Którego smartwatcha wybrać? Sprawdziliśmy, jakie smartbandy i smartwatche można kupić podczas Allegro Smart! Week taniej niż zwykle.

02.10.2021
16:38
Opaska Xiaomi Mi Band 6 oraz zegarki Apple i Huawei w super cenach
REKLAMA

PROMOCJA: 5 przydatnych gadżetów do auta, które kupisz teraz w niższych cenach. Najlepsze okazje na Allegro Smart! Week

Trwa właśnie prawdziwe święto dla wszystkich miłośników zakupów i łowców promocji, czyli Allegro Smart! Week. Abonenci subskrypcji Allegro Smart! oraz ich bliscy w ramach konta rodzinnego mogą przez cały tydzień kupować produkty przecenione nawet o kilkadziesiąt procent, cały czas ciesząc się brakiem jakichkolwiek kosztów dostawy (i z gwarancją bezkosztowego zwrotu towarów).

Sprzedawcy na Allegro oferują promocyjne ceny w niemalże każdej kategorii, ale w Spider’s Web przyjrzeliśmy się ofertom na elektronikę użytkową. Wcześniej sprawdziliśmy promocje na konsole Xbox Series S oraz Nintendo Switch wraz z akcesoriami, a także na wideorejestratory samochodowe. Teraz przyszła kolej na smartbandy i smartwatche.

UWAGA: Teraz można dołączyć do Smart! Weeka za darmo korzystając ze Smart! na Start bez żadnych zobowiązań i kosztów.

REKLAMA

Xiaomi Mi Band 6 za 178 zł

Nie ma wątpliwości, że opaska sportowa Xiaomi jest jednym z najpopularniejszych sprzętów z tej kategorii — głównie ze względu na swoją cenę, która stanowi ułamek kwoty, jaką trzeba zapłacić za klasyczny inteligentny zegarek. Mimo to Xiaomi Mi Band 6 potrafi nie tylko liczyć kroki, ale również rejestrować nasz sen, zapisywać w pamięci aktywność sportową i wyświetlać na kolorowym ekranie powiadomienia z telefonu.

Opaskę Xiaomi Mi Band 6 kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

Huawei Band 4 za 108 zł

 class="wp-image-1878564"
Huawei Band 6 - promocja na Allegro Smart! Week

Niewielka opaska z kolorowym wyświetlaczem z oferty Huaweia bez problemu poradzi sobie z liczeniem kroków. Urządzenie potrafi nie tylko rejestrować naszą aktywność, ale również odbierać powiadomienia ze smartfona. Wszelkie niezbędne informacje są wyświetlane na panelu o prostokątnym kształcie, a po drugiej stronie oprócz czujnika tętna znalazło się miejsce na saturator badający natlenienie krwi. Urządzenie przesyła wszystkie zebrane przez siebie dane do aplikacji Huawei Zdrowie.

Opaskę Huawei Band 4 kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

Samsung Galaxy Watch 4 - promocja na Allegro Smart! Week class="wp-image-1878528"
Samsung Galaxy Watch 4 - promocja na Allegro Smart! Week

Galaxy Watch 4 to świetna propozycja dla posiadaczy smartfonów marki Samsung. Nowy zegarek oparty został o platformę wearOS od Google’a przygotowaną we współpracy z koreańskim producentem. Dzięki temu na urządzeniu można nie tylko wyświetlać powiadomienia oraz dedykowane mu aplikacje mobilne, ale również skorzystać z usługi Google Play oraz odpalić Mapy Google, co w przypadku poprzednich smartwatchy z linii Galaxy nie było możliwe.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

Huawei Watch 3 Pro za 1631 zł

Huawei Watch 3 Pro - promocja na Allegro Smart! Week class="wp-image-1878531"
Huawei Watch 3 Pro - promocja na Allegro Smart! Week

Świetny inteligentny zegarek można znaleźć również w ofercie firmy Huawei. Huawei Watch 3 Pro wyposażony został w aż 48-milimetrową kopertę, w której znalazło się miejsce na okrągły AMOLED-owy ekran o przekątnej długości 1,43-cala (466 na 466 pikseli). Można go używać zarówno z telefonami z Androidem, jak i z iPhone’ami, a czas pracy dochodzi do 21 dni. Urządzenie potrafi rejestrować treningi sportowe oraz sen i odbiera powiadomienia ze smartfona.

Smartwatch Huawei Watch 3 Pro kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

Xiaomi Mi Watch za 459 zł

Xiaomi Mi Watch - promocja na Allegro Smart! Week class="wp-image-1878543"
Xiaomi Mi Watch - promocja na Allegro Smart! Week

Fani marki Xiaomi nie są skazani wyłącznie na opaski. W ofercie producenta znalazły się również smartwatche takie jak Xiaomi Mi Watch. Urządzenie ma okrągły kolorowy 1,39-calowy ekran, który wyświetla godzinę liczbę przebytych kroków, puls, poziom naładowania ogniwa i kilka innych przydatnych informacji, a do tego potrafi mierzyć poziom natlenienia krwi (SpO2). Ten inteligentny zegarek potrafi w dodatku działać do 16 dni na jednym ładowaniu.

Smartwatch Xiaomi Mi Watch kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

 class="wp-image-1878546"
Amazfit GTR 2E - promocja na Allegro Smart! Week

Jeśli szukacie czegoś z innej bajki i nie potrzebujecie zegarka od znanego producenta telefonu, to dobrym wyborem będzie Amazfit GTR 2E. Urządzenie jest niezwykle eleganckie, a okrągły 1,39-calowy ekran pozwala na wyświetlanie tarczy przypominającej zegarek analogowy. Czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu to 14 dni, a aplikacja do rejestrowania aktywności sportowej ma zaprogramowane 90 różnych trybów.

Smartwatch Amazfit GTR 2E kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

Apple Watch SE za 1 285 zł

Apple Watch SE - promocja na Allegro Smart! Week class="wp-image-1878537"
Apple Watch SE - promocja na Allegro Smart! Week

Ten model to gratka dla posiadaczy telefonów z rodziny iPhone, którzy nie planują wydawać majątku na zegarek. Apple Watch, bo o nim mowa, to jeden z tańszych modeli w ofercie firmy z Cupertino, który sprawdzi się idealnie jako kompan dla smartfona z systemem iOS przez cały dzień. Jego największą zaletą jest głęboka integracja z usługami Apple’a takimi jak iMessage oraz Siri, a także z opcją wygodnego namierzania wszystkich swoich jabłkowych sprzętów.

Smartwatch Apple Watch SE kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

Zegarek dla dzieci z lokalizatorem - promocja na Allegro Smart! Week class="wp-image-1878534"
Zegarek dla dzieci z lokalizatorem - promocja na Allegro Smart! Week

W ramach tygodnia promocji na Allegro można kupić nie tylko smartwatcha dla siebie, ale również dla dziecka. Inteligentny zegarek z lokalizatorem to świetna propozycja dla rodziców, którzy chcieliby śledzić, gdzie znajdują się ich pociechy w chwilach, gdy nie mogą pilnować ich osobiście. Zegarek dla dzieci z lokalizatorem ma dotykowy wyświetlacz i wodoodporną obudowę, a dzięki karcie SIM pozwala dzwonić i wysyłać wiadomości do predefiniowanych kontaktów.

Zegarek dla dzieci z lokalizatorem kupisz w promocyjnej cenie w ramach Allegro Smart! Week.

Jak skorzystać z promocji Smart! Week na Allegro?

allegro smart week wrzesień 2021 class="wp-image-1865607"
Allegro Smart! to bezpłatne dostawy i bezpłatne zwroty

W promocji Smart! Week mogą wziąć udział wszystkich użytkownicy programu Allegro Smart!. W ramach subskrypcji klienci otrzymują dostęp do nielimitowanej liczby darmowych dostaw do Paczkomatów i punktów odbioru oraz darmowych zwrotów przesyłek.

Allegro Smart! można wykupić na 1 miesiąc za 10,99 zł miesięcznie, ale korzystniejsza jest opłata roczna wynosząca jedynie 49 zł. W tej sytuacji za 1 miesiąc usługi zapłacimy tylko 4,08 zł, a do tego z tego samego abonamentu może skorzystać kilku członków rodziny.

REKLAMA

W ramach promocji Allegro Smart! na start zyskujemy bez żadnych opłat możliwość skorzystania z 5 darmowych dostaw w ciągu roku na próbę. Jakby tego było mało, w czasie trwania Smart! Weeku liczba przesyłek jest nielimitowana.

PROMOCJA: Jaki wideorejestrator samochodowy warto kupić? Oto najlepsze okazje Smart! Week na Allegro

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider’s Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA