REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

5 przydatnych gadżetów do auta, które kupisz teraz w niższych cenach. Najlepsze okazje na Allegro Smart! Week

Kup teraz akcesoria samochodowe i gadżety do twojego auta. Trwa Smart! Week na Allegro. Podczas festiwalu promocji użytkownicy usługi Allegro Smart! mogą kupić tysiące produktów w obniżonych cenach.

03.10.2021
12:22
Allegro Smart Week
REKLAMA

Smart! Week na Allegro potrwa do 3 października. Największa platforma handlowa w Polsce przygotowała tysiące promocji na produkty z wielu popularnych kategorii. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Z tej okazji przyjrzeliśmy gadżetom samochodowym, które mogą przydać się każdemu kierowcy.

UWAGA: Teraz można dołączyć do Smart! Weeka za darmo korzystając ze Smart! na Start bez żadnych zobowiązań i kosztów.

REKLAMA

Nikogo nie trzeba przekonywać, że prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu jest niedopuszczalne. Alkohol upośledza percepcję, procesy motoryczne i sprawia, że kierowca staje się na drodze śmiertelnie niebezpieczny. Oczywiście w samym spożyciu alkoholu nie ma niczego złego, ważne jest jednak byśmy mieli świadomość, czy już możemy poruszać po drodze. Stosowanie metody „czuję się trzeźwy”, zgubiło wielu kierowców. Gdy po imprezie rodzinnej nie jesteśmy pewni naszego stanu, powinniśmy skorzystać z alkomatu. 

Alkomat elektrochemiczny BACscan CA-9000 Professional SG mierzy ilość alkoholu w wydychanym powietrzu i cechuje się dokładnością +/- 0,01‰, pracując w zakresie od 0 do 4 promili. Wyposażono go w czujnik przepływu powietrza, który gwarantuje poprawność testu. W przypadku przekroczenia dopuszczalnej normy, usłyszymy sygnał dźwiękowy.

Alkomat elektrochemiczny BACscan CA-9000 Professional SG kupisz podczas Smart! Week za 169 zł.

Liczba kierowców trzymających telefon przy uchu podczas jazdy jest nadal bardzo duża. Tymczasem wystarczy kilkadziesiąt złotych, by uwolnić ręce i zadbać o większe bezpieczeństwo na drodze. Współczesne samochody są już dziś wyposażone w łączność Bluetooth, ale starsze auta rzadko oferują taką możliwość. Z pomocą przychodzi transmiter FM. Wkładamy go w gniazdo zapalniczki, znajdujemy odpowiednią częstotliwość w radiu samochodowym i więcej nic nie musimy robić, by rozmawiać czy słuchać muzyki

Transmiter Rock B301 ma jeszcze jedną zaletę, posiada dwa gniazda USB oferujące szybkie ładowanie w standardzie Quick Charge 3.0 i 4.0. Dedykowanym przyciskiem odbierzemy i zakończymy rozmowę. 

Transmiter z ładowarką ROCK B301 Bluetooth FM kosztuje podczas Smart! Week 78,99 zł.

W dobie YouTube’a i serwisów streamingowych coraz rzadziej kupujemy płyty CD. Wystarczą 2 kliki w telefonie i możemy słuchać milionów utworów w sieci, a także podcastów czy audiobooków. Jeżeli nasz samochód jest wyposażony w gniazdo AUX wystarczy nam dyskretne urządzenie, które prześle dźwięk ze smartfonu do naszego systemu nagłośnienia. 

Odbiornik Ugreen jest naprawdę niewielki i nie zajmuje gniazda zapalniczki. Jedną końcówkę wkładamy do wejścia mini jack, a zasilanie zapewniamy z portu USB samochodu. To wystarczy, by cieszyć się muzyką, audycjami i audiobookami. Odbiornik Ugreen obsługuje nowoczesny standard Bluetooth 5.0.

 Urządzenie kosztuje w ramach Smart! Weeku 45,39 zł.

Jest niewielki, zmieści się bagażniku i ma własny akumulator. Miniaturowy kompresor Baseus przyda się nie tylko po to, by dopompować koła, ale również by sprawdzić ciśnienie w oponach. Tą przenośną pomką napompujemy koła samochodowe, motocyklowe, piłki, dmuchane materace.

 class="wp-image-1878705"
Mini kompresor Baseus na Smart! Week

Zaletą urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Akumulator kompresora o pojemności 2400 mAh uzupełnimy do 5 godzin. Producent obiecuje, że przy pełnym naładowaniu kompresor jest w stanie napompować 9 opon samochodowych lub 17 motocyklowych.

Mini kompresor Baseus kupimy za 179,55 zł. 

Akumulator się rozładował lub jest za słaby? Zdarza się. Dzięki starterowi akumulatorowemu marki Blow wskrzesimy do życia nasze auto. To niewielkie urządzenie, które zmieści się w bagażniku posiada również funkcję powerbanku o pojemności 12800 mAh.

 class="wp-image-1878714"
Smart! Week: Akumulatorowy starter samochodowy z funkcją powerbanku BLOW JS-15

Starter Blow wyposażono także w latarkę LED działającą w trybie ciągłym i przerywanym oraz młotek bezpieczeństwa wraz z nożem, którymi w razie potrzeby wybijemy szybę w aucie i przetniemy pasy bezpieczeństwa. W zestawie znajdują się kable rozruchowe i ładowarka sieciowa oraz samochodowa. 

Akumulatorowy starter samochodowy kosztuje 192,09 zł.

REKLAMA

Jak skorzystać z promocji Smart! Week na Allegro?

W promocji Smart! Week mogą wziąć udział użytkownicy programu Allegro Smart! W jego ramach otrzymujemy dostęp do nielimitowanej liczby darmowych dostaw do Paczkomatów i punktów odbioru oraz darmowych zwrotów przesyłek. Allegro Smart! możemy wykupić na 1 miesiąc za 10,99 zł miesięcznie, ale korzystniejsza jest opłata roczna wynosząca 49 zł. Wówczas za 1 miesiąc usługi zapłacimy tylko 4,08 zł.

W ramach promocji Allegro Smart! na start zyskujemy całkowicie darmową możliwość skorzystania z 5 darmowych dostaw w ciągu roku. W czasie trwania Smart! Weeku liczba przesyłek jest nielimitowana.

PROMOCJA: Jaki wideorejestrator samochodowy warto kupić? Oto najlepsze okazje Smart! Week na Allegro

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider’s Web.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA