REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Jaki wideorejestrator samochodowy warto kupić? Oto najlepsze okazje Smart! Week na Allegro

Trwa festiwal promocji Smart! Week na Allegro. To okres, w którym użytkownicy usługi Allegro Smart! mogą kupować tysiące produktów w obniżonych cenach. 

30.09.2021
17:48
Jaki wideorejestrator samochodowy warto kupić?
REKLAMA

Do 3 października można polować na obniżki z różnych kategorii produktów — od elektroniki, przez motoryzację po dom i ogród.

Smart! Week to również świetna okazja do zakupu wideorejestratora samochodowego. Dziś nie trzeba przekonywać chyba żadnego aktywnego kierowcy, że inwestycja kilkuset złotych (ceny zaczynają się od kwot poniżej 100 zł) w kamerkę samochodową może zwrócić się w przypadku kolizji lub niejednoznacznej sytuacji drogowej, która w innych okolicznościach mogłaby skończyć się mandatem. Zapis wideo z kamery często pozwala rozstrzygnąć sprawę na naszą korzyść, szczególnie w sytuacji, gdy drugi kierowca zarzeka się, że to on miał zielone światło. 

Jaką kamerę do samochodu wybrać? Przyjrzyjmy się kilku kandydatkom.

SPRAWDŹ TERAZ: Xbox Series S i Nintendo Switch w śmiesznie niskich cenach. Najlepsze promocje dla graczy Allegro Smart! Week

REKLAMA

Wideorejestrator samochodowy 70Mai Smart Dash Cam Pro Plus + Rear Cam

Wideorejestratory samochodowe 70Mai od kilku już lat znajdują uznanie klientów. Przede wszystkim z powodu świetnego stosunku możliwości do ceny. Kamery tej marki zapewniają dobrą jakość nagrania, zarówno w dzień, jak i w nocy. Dostępny w promocji na Smart! Week wideorejestrator 70Mai Smart Dash Cam Pro Plus+ zawdzięcza to matrycy Sony IMX335 nagrywającej obraz w rozdzielczości 1944p. 

W zestawie sprzedawana jest tylna kamera, dzięki której można rejestrować obraz zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Wideorejestrator 70mai oferuje też tryb parkingowy i system ostrzegania przed zderzeniem z autem poprzedzającym oraz opuszczeniem pasa ruchu. Opisywany wideorejestrator ma wbudowany GPS. Nagrania z kamery można przeglądać i zgrywać na smartfon za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej.

Zestaw 70Mai Smart Dash Cam Pro Plus + Rear Cam dostępny jest w ramach Smart! Week w cenie 379 zł, czyli niemal 100 zł taniej.

Wideorejestrator Garmin Dash Cam 66W to najwyższy model w serii 6. To urządzenie wyjątkowo dyskretne i nieprzyciągające wzroku. Schowane za lusterkiem nie będzie rozpraszać kierowcy, jednocześnie wykonując niezawodnie powierzone mu zadanie. 

Garmin Dash Cam 66W nagrywa w rozdzielczości 1440p i oferuje 180-stopniowe pole widzenia. Wbudowany moduł GPS zapisze na nagraniu koordynaty zdarzenia i opcjonalnie pokaże prędkość, z jaką się poruszaliśmy. Kamerą samochodową Garmina można sterować głosowo. Urządzenie ostrzeże nas przed kolizją, opuszczeniem pasa ruchu, a w korku przypomni, że można ruszać. Na uwagę zasługuje funkcja Travelapse. To film poklatkowy pokazujący wielogodzinną jazdę w kilkuminutowym klipie będący świetną pamiątką np. z wakacji.

Wideorejestrator Garmin Dash Cam 66W można kupić w ramach Smart! Week. Cena to 691 zł.

Kamera samochodowa Xblitz Z4 Full HD

Nie każdy kierowca ma potrzebę korzystania z drogich wideorejestratorów. Kamera samochodowa to urządzenie, o którym szybko zapominamy i przypominamy sobie dopiero wówczas, gdy musimy sięgnąć po nagranie. Model Xblitz Z4 Full HD jest dla tych użytkowników, którzy potrzebują jedynie twardego dowodu w postaci zapisu z kamery, a jednocześnie nie dbają o dodatkowe funkcje. 

Xblitz Z4 Full HD nagrywa – jak sama nazwa wskazuje – w rozdzielczości Full HD, czyli 1080p. Mocujemy go do szyby za pomocą wygodnej przyssawki. 

Wideorejestrator Xblitz Z4 Full HD możemy nabyć podczas Smart! Weeku za 97,89 zł.

Wideorejestrator Mio MiVue C560

Mio MiVue C560 to wideorejestrator samochodowy ze średniej półki, który ma kilka zalet. Pierwszą z nich jest matryca Sony Starvis CMOS zapewniająca dobrą w tej kategorii jakość nagrywania w dzień i w nocy.

Kamerka Mio MiVue C560 rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p przy 30 kl/s, co w zupełności wystarczy, gdy potrzebujmy zapisu sytuacji drogowej. Kamera oferuje tryb postojowy, który aktywuje nagrywanie w przypadku wykrycia ruchu. Jasny obiektyw F/1.8 i szeroki kąt widzenia wynoszący 150 stopni również spełniają oczekiwania dla tego typu sprzętu.

Wideorejestrator Mio MiVue C560 podczas Smart! Weeku można nabyć w cenie 249 zł.

Kamera samochodowa Xblitz S4

Xblitz S4 to kolejny wideorejestrator samochodowy w niezbyt wygórowanej cenie, spełniający podstawowe wymagania. Kamera ta nagrywa rozdzielczości 1080p. Za jakość obrazu odpowiada matryca Sony Exmor. Nagrania z kamery przejrzymy na dedykowanej aplikacji mobilnej dostępnej na urządzeniach z Androidem i iPhone’ach.

Kamerkę samochodową Xblitz S4 kupimy podczas Smart! Weeku. Cena wynosi 227 zł.

REKLAMA

Jak skorzystać z promocji Smart! Week na Allegro?

Zakupy w promocyjnych cenach mogą robić użytkownicy programu Allegro Smart! W jego ramach otrzymujemy dostęp do nielimitowanej liczby darmowych dostaw do Paczkomatów i punktów odbioru oraz darmowych zwrotów przesyłek. Allegro Smart! możemy wykupić na 1 miesiąc za 10,99 zł miesięcznie, ale korzystniejsza jest opłata roczna wynosząca 49 zł. Wówczas za 1 miesiąc usługi zapłacimy tylko 4,08 zł.

W ramach promocji Allegro Smart! na start zyskujemy całkowicie darmową możliwość skorzystania z 5 darmowych dostaw w ciągu roku. W czasie trwania Smart! Weeku liczba przesyłek jest nielimitowana.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA