REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Sieć Plus jest z nami już od ćwierćwiecza. Zobacz, co z tej okazji przyszykowała

Już jutro sieć Plus obchodzić będzie swoje 25. urodziny. Prezentów wysyłać nie trzeba. To Plus ma do rozdania podarki dla swoich klientów. Sprawdźmy jakie.

30.09.2021
17:31
plus urodziny promocje prezenty
REKLAMA

Dokładnie 1 października 1996 roku sieć Plus zaczęła obsługiwać klientów. Jak informuje nas operator w swojej jubileuszowej informacji prasowej, klienci Plusa wydzwonili ponad 340 mld minut. Plus jednak nie ogląda się za siebie i raczej patrzy w przyszłość. Efekty widać: jego najszybsza i największa sieć 5G obejmuje swoim zasięgiem ponad 15 mln mieszkańców Polski.

REKLAMA

Czytaj też:

Urodziny sieci komórkowej Plus. Promocje i prezenty.

Wszyscy klienci Plusa otrzymają w prezencie pakiet internetowy o objętości 25 GB. Dla klientów oferty na kartę i mix pakiet będzie aktywny przez 30 dni, a dla klientów oferty abonamentowej do końca następnego okresu rozliczeniowego. Aby z niego skorzystać, należy w październiku wysłać SMS-a z hasłem 25LAT pod numer 80180.

Dodatkowy prezent otrzymają klienci obchodzący swoje urodziny dokładnie tego dnia, co Plus – czyli 1 października. Te osoby otrzymają darmowy dostęp do usługi muzycznej Tidal na aż 25 miesięcy. Dodatkowo dziesięcioro najwierniejszych klientów Plusa – czyli z najdłuższym stażem – otrzymało już prezenty w formie pakietu sprzętów: telefony Samsung Galaxy, rutery ZTE z 5G, telewizory Samsung z dekoderem Polsat Box lub kompleksowe instalacje fotowoltaiczne od Esoelo o wartości 25 tys. zł.

A co z promocjami? Dla nowych klientów wyłącznie w październiku dostępne będą jubileuszowe oferty:

REKLAMA
  • Każdy nowy lub przedłużający umowę klient otrzyma ważny przez trzy okresy rozliczeniowe pakiet danych o objętości 250 GB.
  • W sklepie Plusa dostępna jest 25-procentowa obniżka cen na Samsung Galaxy A22 5G oraz Poco M3 Pro 5G.

Wszystkiego najlepszego!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA