REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Technologie
  4. Tech

Sieć Plus jest z nami już od ćwierćwiecza. Zobacz, co z tej okazji przyszykowała

Już jutro sieć Plus obchodzić będzie swoje 25. urodziny. Prezentów wysyłać nie trzeba. To Plus ma do rozdania podarki dla swoich klientów. Sprawdźmy jakie.

plus urodziny promocje prezenty
REKLAMA

Dokładnie 1 października 1996 roku sieć Plus zaczęła obsługiwać klientów. Jak informuje nas operator w swojej jubileuszowej informacji prasowej, klienci Plusa wydzwonili ponad 340 mld minut. Plus jednak nie ogląda się za siebie i raczej patrzy w przyszłość. Efekty widać: jego najszybsza i największa sieć 5G obejmuje swoim zasięgiem ponad 15 mln mieszkańców Polski.

REKLAMA

Czytaj też:

Urodziny sieci komórkowej Plus. Promocje i prezenty.

Wszyscy klienci Plusa otrzymają w prezencie pakiet internetowy o objętości 25 GB. Dla klientów oferty na kartę i mix pakiet będzie aktywny przez 30 dni, a dla klientów oferty abonamentowej do końca następnego okresu rozliczeniowego. Aby z niego skorzystać, należy w październiku wysłać SMS-a z hasłem 25LAT pod numer 80180.

Dodatkowy prezent otrzymają klienci obchodzący swoje urodziny dokładnie tego dnia, co Plus – czyli 1 października. Te osoby otrzymają darmowy dostęp do usługi muzycznej Tidal na aż 25 miesięcy. Dodatkowo dziesięcioro najwierniejszych klientów Plusa – czyli z najdłuższym stażem – otrzymało już prezenty w formie pakietu sprzętów: telefony Samsung Galaxy, rutery ZTE z 5G, telewizory Samsung z dekoderem Polsat Box lub kompleksowe instalacje fotowoltaiczne od Esoelo o wartości 25 tys. zł.

A co z promocjami? Dla nowych klientów wyłącznie w październiku dostępne będą jubileuszowe oferty:

REKLAMA
  • Każdy nowy lub przedłużający umowę klient otrzyma ważny przez trzy okresy rozliczeniowe pakiet danych o objętości 250 GB.
  • W sklepie Plusa dostępna jest 25-procentowa obniżka cen na Samsung Galaxy A22 5G oraz Poco M3 Pro 5G.

Wszystkiego najlepszego!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA