REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

YouTube ma nową witrynę dla twórców. Nic tylko kliknąć i pławić się w bogactwie

YouTube Creators ma swoją ponowną premierę. Witryna YouTube’a mająca na celu pomagać twórcom w zdobyciu sukcesu została całkowicie przeprojektowana. Sprawdźmy, co się zmieniło.

05.08.2021
18:29
youtube creators twórcy
REKLAMA

YouTube uruchomił na nowo serwis Creators. Niezmiennie ma on na celu pomóc początkującym i nieco bardziej zaawansowanym YouTuberom w tworzeniu i promowaniu oryginalnych treści. Na nowej wersji portalu użytkownicy mogą liczyć na łatwy dostęp do poradników o tym, jak budować społeczność fanów, jak zwiększać publiczność odwiedzającą ich kanał i odnosić na YouTubie szeroko pojęty sukces.

REKLAMA

Czytaj też:

Wraz z premierą starego-nowego serwisu, YouTube przypomina też twórcom, że od długiego czasu prowadzi kanał edukacyjny dla twórców. Dostępny pod tym adresem, jest regularnie aktualizowany o nowe klipy poradnikowe.

YouTube Creators. Twórcy treści wideo mogą skorzystać z porad Google’a.

 class="wp-image-1813534"
YouTube Creators. Twórcy dostali nowy portal

Nowa wersja serwisu zawiera kilka nowych sekcji, w których już na premierę znalazło się całkiem sporo treści. Te sekcje to:

YouTube przypomina w wielu różnych miejscach na witrynie, że bycie YouTuberem może okazać się całkiem intratnym zajęciem. Gwiazdy YouTube’a zarabiają ogromne pieniądze, ale – jak twierdzi Google – nawet niszowi twórcy często traktują swoje youtube’owe kanały nie tylko jako miejsce do dzielenia się swoimi pasjami, ale też źródło dodatkowego przychodu.

Niestety, na dziś spora część treści nie została jeszcze przetłumaczona na język polski. Choć z drugiej strony, podstawowa znajomość języka angielskiego prawdopodobnie i tak jest wymagana, by móc odnieść większy sukces. Nie tylko na YouTubie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA