REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Rusza wielka konferencja na żywo: Xbox Gamescom 2021. Microsoft przygotował coś dla widzów z Polski

Już dzisiaj - 24 sierpnia 2021 r. o 19:00 rozpocznie się konferencja Xbox z okazji Gamescom: największych europejskich targów gier wideo. Firma przez 90 minut będzie pokazywać najnowsze produkcje, które w niedalekiej przyszłości trafią na komputery oraz konsole.

24.08.2021
17:18
Xbox Gamescom 2021: oglądaj na żywo wielki pokaz nowych gier
REKLAMA

Microsoft to jeden z największych panelistów tegorocznej, zdalnej edycji imprezy Gamescom. Producent Xboksa przygotowuje wielki panel do oglądania na żywo, w trakcie którego zobaczymy nowe gry zmierzające na konsole Xbox Series oraz komputery Windows. Transmisja ma trwać aż 90 minut, dlatego możemy spodziewać się naprawdę wielu materiałów z rozgrywką. Najwyższy czas, biorąc pod uwagę dotychczasową, dosyć skromną liczbę gier na konsolową wyłączność dla platform Xboksów Series.

REKLAMA

Xbox Gamescom 2021 - konferencja rozpoczyna się o 19:00, oglądajcie ją razem z nami.

Microsoft rozpocznie swoją konferencję o 19:00 polskiego czasu. Pokaz będzie można oglądać na platformach YouTube oraz Twitch. Gigant z Redmond będzie nadawał w jakości 1080p, w 60 klatkach na sekundę. Microsoft deklaruje, że już po konferencji udostępni fanom na całym świecie zaprezentowane materiały w natywnym 4K. Dzięki temu będziemy mogli przyjrzeć się wszystkim detalom w nadchodzących grach wideo.

Niestety, producenci Xboksa wyraźnie podkreślają: podczas panelu nie zobaczymy żadnego nowego IP. Microsoft chce się skupić na tych tytułach, które są już znane opinii publicznej i które będą miały premierę w niedalekiej przyszłości. Możemy zatem spodziewać się materiałów poświęconych takim grom jak Forza Horizon 5, State of Decay 3, opóźnione Halo Infinite czy Age of Empires IV. Niewykluczone, że dowiemy się o nowej zawartości to już wydanych gier, jak np. rewelacyjnego - również na konsolach - Microsoft Flight Simulatora.

Prywatnie trzymam kciuki za kolejną aktualizację terenową, tym razem ze Środkową Europą, w tym z Polską.

 class="wp-image-1833283"

Z okazji Xbox Gamescom 2021 Microsoft przygotował coś specjalnie dla widzów z Polski.

REKLAMA

Transmisja Xbox Gamescom 2021 będzie bowiem nadawana bezpośrednio na żywo z polską lokalizacją. Wszyscy zainteresowani mogą w każdym momencie włączyć polskie napisy, dzięki czemu gracze ze słabą znajomością języka angielskiego również w pełni doświadczą uczestnictwa w tym wydarzeniu. Wcześniej przygotowane napisy to także wskazówka, że raczej nie powinniśmy spodziewać się wystąpień na żywo, a odtwarzanych jeden za drugim wcześniej przygotowanych materiałów.

Pokaz Xbox Gamescom 2021 rozpocznie się o 19:00.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA