REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

iPhone 13 trafi do sklepów już za trzy tygodnie. Szykujcie portfele

To wciąż nic oficjalnego, ale poznaliśmy najbardziej prawdopodobną datę premiery iPhone’a 13. Szykujcie portfele.

25.08.2021
12:48
iPhone 13 - premiera
REKLAMA

Niedawno donosiliśmy, iż iPhone 13 zadebiutuje w trzecim tygodniu września, ale nie było wiadomo, co to konkretnie oznacza – czy premierę w sensie prezentacji, czy start sprzedaży. Nowe doniesienia precyzują ten termin i wskazują konkretną datę wejścia nowych telefonów do sklepów.

REKLAMA

iPhone 13 – premiera we wrześniu.

Według informacji podanych przez serwis MacRoumors, powołujący się na wiarygodne źródło, iPhone 13 ma trafić do sprzedaży w piątek, 17 września. W tym roku nie ma być też opóźnień jak w roku ubiegłym, więc wszystkie cztery odmiany nowego telefonu trafią do sklepów w tym samym terminie.

Jeśli te informacje są prawdziwe, to prawdopodobnym terminem prezentacji iPhone’a 13 jest wtorek, 7 września. Tu jednak pojawia się mały zgrzyt, bo gdyby istotnie tak miało być, to już dziś media powinny mieć u siebie zaproszenia na Keynote – o ile jednak wiadomo, tak się na razie nie stało.

iphone 13 pro max mini atrapa class="wp-image-1784572"
Tak ma wyglądać iPhone 13

Chińskie źródło podaje też inną datę premiery – słuchawek AirPods 3. Te mają trafić do sprzedaży 30 września, a skoro tak, to najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane wraz z nowymi telefonami Apple’a.

Szykujcie portfele.

REKLAMA

Zagadka daty premiery nowych iPhone’ów zapewne na dniach rozwiąże się sama, gdy Apple roześle oficjalne zaproszenia. Na razie wiemy, że najbardziej prawdopodobne są dwa terminy startu sprzedaży: 17 lub 24 września 2021 r.

Szykujcie więc portfele, bo niezależnie od tego, która data okaże się prawdziwa, iPhone 13 na pewno skusi nabywców. Pomimo tego, że różnice między nim, a poprzedzającym go iPhone’em 12, mają być w większości kosmetyczne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA