1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Zdrowie, relaks i wygląd. W dbaniu o te rzeczy pomogą gadżety prosto z Chin

Lokowanie produktu

Na AliExpress właśnie w najlepsze trwa wyprzedaż, podczas której w promocyjnych cenach można kupić telefony i przeróżne gadżety. W tym wpisie przyglądamy się urządzeniom, które pomogą w zrelaksowaniu się po ciężkim dniu lub w przygotowaniu do treningu.

25.08.2021
20:07
Zdrowie, relaks i wygląd. W dbaniu o te rzeczy pomogą gadżety prosto z Chin

Od rozbijania mięśni, przez monitorowanie błędów w myciu zębów, po ultradźwięki oczyszczające skórę - na promocyjnej stronie AliExpress znajdziemy mnóstwo propozycji, które już w kilka dni mogą trafić wprost do naszej skrzynki. Oto mój subiektywny wybór.

W czym taki masażer może nam pomóc? Producent zaczyna swoją wyliczankę od pobudzenia mięśni przed ćwiczeniami. Możemy je rozgrzać i zwiększyć mobilność, co ma obniżyć prawdopodobieństwo odniesienia kontuzji. Masażer może również pomóc po treningu, zastępując rozciąganie mięśni. Urządzenie ma na pokładzie akumulator 24 V, a moc uderzeń można dopasować zależnie od potrzeb i stopnia zmęczenia – jedni potrzebują jedynie pobudzenia mięśni, ale inni wymagają masażu głębokiego. Korzystając z najwyższej prędkości możemy liczyć na 53 uderzenia na sekundę – każde o amplitudzie drgań 12 mm. Bateria ma wystarczać na 15 dni pracy.

 class="wp-image-1834780"

Przeglądając ofertę AliExpress można trafić na alternatywę w stosunku do opisywanego modelu w cenie około 200 zł. Dodatkowo, kupić możemy dedykowane masażery do oczu, szyi czy stóp. Sam testowałem dwa pierwsze i mogę zaświadczyć, że pomogły mi po ciężkim dniu pracy.

 class="wp-image-1834786"

Gadżety dla skóry twarzy

Gadżety mogą również pomóc w zachowaniu zdrowego wyglądu cery. Na pierwszy ogień idzie wodoodporna szczoteczka Konka, która nie tylko myje i usuwa zanieczyszczenia, ale także masuje skórę, co ma poprawiać mikro-krążenie i ujędrnić cerę. Aby z niej skorzystać wystarczy zaaplikować żel do mycia twarzy na szczoteczkę i przez minutę wykonywać masaż.

 class="wp-image-1834822"

Oczyszczaniu skóry na sucho służy również masażer Anlana, który działa w postaci chłodnego lub gorącego kompresu. Ultradźwiękowy peeling zapewni zaś szczoteczka CkeyiN. Jej producent wspomina również o usuwaniu zaskórników i wygładzaniu zmarszczek. Recenzje klientów są dość pochlebne, ale o skuteczności urządzenia najlepiej przekonać się samodzielnie.

 class="wp-image-1834831"

Szczoteczki elektryczne

Od kilku lat chińskie szczoteczki robią furorę na polskim rynku. W tym kontekście najczęściej wymienia się markę Oclean - i to właśnie jej produktom postanowiłem się przyjrzeć. Na promocji dostępny jest choćby model X Pro, którego ceny zaczynają się od 280 zł.

Wodoodporną szczoteczkę z bezprzewodowym ładowaniem i mocnym silniczkiem zamówimy w dostawie z Polski. Na jej ekranie po każdym szczotkowaniu zobaczymy ocenę wraz z czasem poświęconym na czyszczenie zębów i analizą obszarów jamy ustnej, które pominęliśmy.

 class="wp-image-1834840"

Oddzielnie możemy również kupić wymienne końcówki. Za pakiet czterech zapłacimy nieco ponad 70 zł.

Na koniec, bonusowo, załączam przegląd szybki ofert make-upowych. W niższych cenach można kupić pędzle do makijażu i brwi, a także gąbki czy cienie do powiek.

To jednak tylko wąski wybór gadżetów, jakie wpadły mi w oko w kategoriach Zdrowie i Uroda - po więcej...

*Artykuł powstał we współpracy z AliExpress.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze