REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Plush tanieje: abonament za 25 zł i to na czas nieokreślony

Plush przygotował nową ofertę dla swoich klientów. Abonenci tej submarki Plusa należącej do Grupy Cyfrowy Polsat mogą liczyć na nowe plany abonamentowe.

14.07.2021
17:51
plush abonament 25 zl cennik ceny
REKLAMA

Już jutro Plush wprowadzi do swojej oferty zupełnie nowy plan abonamentowy, który jest tańszy od tych dotychczasowych. Klienci, którzy zdecydują się wykupić usługi telekomunikacyjne w ramach submarki Plusa, będą mogli zdecydować się na taryfę kosztującą zaledwie 25 zł miesięcznie.

REKLAMA

Plush i nowa oferta na czas nieokreślony

Co istotne, konsumenci decydujący się na ten abonament nie muszą podpisywać od razu długoterminowej umowy. W taryfie za 25 zł miesięcznie zobowiązanie zawiera się na czas nieokreślony, co oznacza, że warunki można zmienić na korzystniejsze gdy tylko pojawi się na horyzoncie jakaś ciekawa promocja — zarówno w Plushu, jak i… u innego, konkurencyjnego operatora.

Na ten moment jednak oferta Plusha jest dość atrakcyjna, bo za wspomniane 25 zł miesięcznie oprócz usług głosowych oraz wiadomości w modelu no-limits klienci mogą liczyć na 15 GB internetu mobilnego, a po dwóch latach stażu pakiet powiększony zostanie do 20 GB miesięcznie. Oprócz tego klienci mogą wykupić usługi w umowie na dwa lata:

REKLAMA
  • rozmowy i wiadomości no-limits + 20 GB internetu za 25 zł miesięcznie;
  • rozmowy i wiadomości no-limits + 30 GB internetu za 30 zł miesięcznie;
  • rozmowy i wiadomości no-limits + 60 GB internetu za 50 zł miesięcznie.

Warto przy tym zaznaczyć, że w przypadku tych dwóch ostatnich abonamentów konsumenci mogą liczyć na dostęp do 5G, który abonamentom sieci Plush zapewnia operator Plus w ramach Grupy Cyfrowy Polsat. Każda oferta zapewnia też bezpłatny transfer danych podczas korzystania z popularnych serwisów takich jak: Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp, a wykupienie dwóch abonamentów na jednej umowie pozwala uzyskać rabat w wysokości 4,99 zł na każdego SIM-a.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA