REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wow. Zupełnie nowe Wormsy na premierę i remaster NFS-a w Xbox Game Pass

Na koniec czerwca do biblioteki Xbox Game Pass trafiły dwie nowe gry: najnowsze Wormsy i to od razu na premierę oraz NFS: Hot Pursuit Remastered. Znamy też listę nowości, które dołączą do biblioteki w kolejnych dniach.

24.06.2021
21:08
Worms Rumble Xbox Game Pass za darmo
REKLAMA

Dzisiaj co prawda Microsoft skupił się przede wszystkim na nowościach w Windows 11, ale dla graczy, których nie interesuje numerek obok wersji systemu, również przygotowano kilka nowości. Do usługi Xbox Game Pass dołączyły właśnie dwie gry z ogromnym potencjałem i wiemy, na jakie kolejne nowości powinniśmy ostrzyć sobie zęby.

REKLAMA

Jeszcze świeżutkie Worms: Rumble i remaster NFS: Hot Pursuit w Xbox Game Pass

Po blisko roku od zapowiedzi multiplatformowe Worms: Rumble trafia w ręce graczy. Posiadacze konsol z rodziny Xbox oraz subskrybenci Xbox Game Passa korzystający z komputerów i urządzeń mobilnych mogą grać lokalnie i streamować przez internet tę nietypową odsłonę serii Worms już teraz.

Sam się gryzę z myślami, czy dać grze szansę, gdyż porzuciła ona walki torowe na rzecz potyczek w czasie rzeczywistym dla 32 graczy jednocześnie. Z drugiej strony to przecież cały czas stare, dobre Wormsy, a za darmo (a konkretniej: w ramach abonamentu Xbox Game Pass) to więcej niż uczciwa cena jak na premierę…

Do biblioteki Microsoftu wjeżdża też właśnie zeszłoroczne Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Dostęp bez dodatkowych opłat do odświeżonych wyścigów z serii NFS dostępny jest w ramach umowy pomiędzy Microsoftem a Electronic Arts, dzięki której subskrypcja EA Play jest zawarta w Xbox Game Passie.

REKLAMA

Co jeszcze trafi do Xbox Game Passa w najbliższym czasie?

  • Iron Harvest (PC) — 24 czerwca 2021 r.;
  • Prodeus, Game Preview (PC) – 24 czerwca 2021 r.;
  • Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts (xCloud) — 1 lipca 2021 r.;
  • Bug Fables: The Everlasting Sapling (xCloud, Xbox, PC) — 1 lipca 2021 r.;
  • Gang Beasts (xCloud, Xbox, PC) — 1 lipca 2021 r.;
  • Immortal Realms: Vampire Wars (xCloud, Xbox, PC) — 1 lipca 2021 r.;
  • Limbo (xCloud, Xbox, PC) — 1 lipca 2021 r.
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA