REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

W T-Mobile w końcu skorzystasz z Apple Watcha z LTE. ESIM już działa

T-Mobile stał się drugim polskim operatorem, który pozwala skorzystać klientom z LTE w zegarkach Apple’a, czyli Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE, dzięki obsłudze standardu ESIM.

07.06.2021
18:26
apple watch series 6 se t-mobile lte esim
REKLAMA

Pierwszym operatorem, który wprowadził do oferty zegarki Apple Watch w Polsce, był Orange. Ta sieć również jako pierwsza wdrożyła u siebie standard ESIM. Dzięki temu abonenci pomarańczowego telekomu mogą od dawna korzystać z tego samego numeru w telefonie oraz na zegarku. Kosztuje to poza promocjami 9 zł w ofercie na abonament i jest bezpłatne w ramach taryfy Orange Flex.

REKLAMA

Drugą polską siecią, która wprowadziła do oferty inteligentne zegarki Apple’a, jest T-Mobile, ale niestety z początku można było u niego wyłącznie kupić te urządzenia. Klonowanie numeru na zegarek nie było możliwe — aż do dziś. Od teraz dzięki obsłudze standardu ESIM wszyscy chętni mogą aktywować moduł LTE w swoim Apple Watch również w ramach magentowej sieci.

T-Mobile wprowadza do oferty Apple Watch Series 6 i SE w wersji LTE dzięki obsłudze ESIM.

W ofercie firmy pojawiły się właśnie dwa zeszłoroczne zegarki Apple’a, czyli Apple Watch Series 6 oraz Apple Watch SE. Zainstalowanie na nich wirtualnej karty SIM, czyli tzw. ESIM-a, jest bezpłatne. W ramach promocji na MultiSIM można korzystać z LTE od T-Mobile’a na smartwatchu firmy z Cupertino przez kwartał, a potem kosztuje to tyle samo, co w Orange’u (czyli 9 zł co miesiąc).

Z obsługi zegarków Apple’a w T-Mobile mogą od teraz skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, którzy zdecydują się na abonament — posiadacze usług rozliczanych w modelu prepaid muszą obejść się smakiem. W ofercie znalazły się modele w obu rozmiarach, czyli 40 mm oraz 44 mm.

apple watch series 6 se t-mobile lte esim ceny class="wp-image-1739013"
Przykładowe ceny zegarków Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE w T-Mobile

Ile kosztuje Apple Watch LTE w T-Mobile?

REKLAMA

W przypadku Apple Watch Series 6 40 mm katalogowa cena urządzenia wynosi 2449 zł, podczas gdy Apple Watch Series 6 44 mm wyceniony został na 2599 zł. Pozostałe dwa modele, czyli Apple Watch SE w rozmiarach 40 mm i 44 mm kosztują odpowiednio 1649 zł i 1749 zł.

Osoby zainteresowane zakupem Apple Watcha w T-Mobile mogą na szczęście liczyć na zniżkę w wysokości od 100 do 1000 zł w zależności do wybranej taryfy. W dodatku zakup można rozłożyć na elastyczne raty 0 proc. Więcej informacji oraz pełne cenniki zegarków Apple Watch 6 oraz Apple Watch SE na abonament można znaleźć na stronie T-Mobile’a.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA