REKLAMA

Prawdopodobnie najładniejsze ujęcia Night City w Cyberpunk 2077, jakie zobaczysz. Świetne wideo fana

Pomimo wielu błędów technicznych, niedopracowanych elementów rozgrywki i fatalnego stanu konsolowej edycji, Cyberpunk 2077 zdobył masę oddanych fanów. Jednym z nich jest internauta o nicku Nemanja, który opublikował rewelacyjne wideo poświęcone futurystycznemu Night City.

15.05.2021 14.40
Fan stworzył piękne wideo o Night City w Cyberpunk 2077
REKLAMA

Night City to jeden z najmocniejszych punktów Cyberpunka 2077. Amerykańska aglomeracja przyszłości jest gęsta od dróg i budynków, zróżnicowana, wiarygodna oraz pełna ciekawych sekretów. Chociaż moja recenzja Cyberpunka 2077 była dosyć krytyczna, nie mogę odmówić Redom stworzenia cudownego wirtualnego świata. Night City zachwyca zwłaszcza swoją wertykalnością, z życiem toczącym się na wielu poziomach - od brudnych uliczek po sztuczne ogrody na dachach wieżowców.

REKLAMA

Tę zmienność, kompleksowość i unikalność miasta Night City w grze Cyberpunk 2077 świetnie pokazał fan.

Użytkownik platformy YouTube o nicku Nemanja opublikował wideo, które spodobało się w samym CD Projekcie. Twórcy długo oczekiwanej gry zachęcają do obejrzenia klipu swojego fana na pośrednictwem platform społecznościowych i kompletnie mnie to nie dziwi. Nemanja wykonał kawał solidnej pracy, tworząc jeden z najlepszych materiałów poświęconych Night City, jaki widziałem w ostatnim czasie.

Aby uzyskać piękne kadry i wyjątkowe ujęcia, Nemanja wykorzystał kilka modyfikacji gry, w tym taką pozwalającą na swobodne przemieszczanie się po Night City. Kilka miesięcy temu sam polecałem graczom podobne rozwiązanie, tworząc listę najciekawszych modów do Cyberpunka 2077 w kilka tygodni od premiery. Możliwość swobodnego podróżowania i swobodnej lewitacji pozwala nie tylko poznać wszystkie sekrety miasta, ale także spojrzeć na aglomerację z zupełnie nowej perspektywy.

Oczywiście wideo z taką liczbą detali oraz efektów wizualnych było możliwe do osiągnięcia wyłącznie na PC.

REKLAMA

Na materiale w serwisie YouTube możemy zobaczyć Night City na maksymalnych detalach, z wykorzystaniem takich zaawansowanych efektów graficznych jak ray tracing. Śledzenie promieni oraz refleksów widać zwłaszcza podczas ujęć z kałużami, pięknie odbijającymi elementy wirtualnej aglomeracji. Moje doświadczenie na konsolach było niestety odczuwalnie gorsze.

Materiał wideo po raz kolejny przypomniał mi, że CDP RED w pocie czoła pracuje nad grą Cyberpunk 2077 w wersji dla platform PlayStation 5 oraz Xbox Series. Ciekawi mnie, ile Redzi wycisną z nowych maszyn Sony oraz Microsoftu. Trzymam kciuki za rozgrywkę 4K w 60 klatkach lub z połową tej wartości, ale przy włączonej obsłudze konsolowego ray tracingu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA