REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Promocja: Cyberpunk 2077 już za 79 zł

Najnowszy hit sprzedażowy studia CD Projekt RED można już zgarnąć za 79 złotych. Mówimy o wersji w pudełku z kodem dla platformy PC. Została objęta cenową promocją w sklepach RTV Euro AGD.

31.05.2021
15:11
jaki komputer do cyberpunk 2077 mediamarkt
REKLAMA

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wskazywania malejącej ceny Cyberpunka 2077 jako wyznacznika porażki tego tytułu. Z czysto sprzedażowego punktu widzenia, CP77 to gigantyczny sukces. Tytuł zbliża się do przekroczenia bariery 15 milionów sprzedanych egzemplarzy, z czego 13 milionów rozeszło się w dziesięć dni od premiery. Czyli w tej najwyższej cenie i z największą marżą. Niemal każdy wydawca na świecie brałby taki wynik w ciemno. Zwłaszcza w przypadku nowego IP.

REKLAMA

Oczywiście sprzedaż Cyberpunka 2077 mogła być jeszcze lepsza. Wyniki do kwietnia 2021 r. okazały się wszakże niższe od tych prognozowanych przez analityków. To efekt negatywnych recenzji odnoszących się do stanu technicznego Cyberpunka, a także wycofania gry z platform PlayStation. Po ponad 100 dniach od premiery dzieło Redów wciąż nie spełnia wymogów Sony. To wstydliwy fenomen w skali całej branży gier, który zostanie zapamiętany polskim deweloperom na wiele kolejnych lat.

Grę Cyberpunk 2077 można już kupić za 79 zł. Tyle kosztuje pudełko w sieci RTV Euro AGD.

 class="wp-image-1731690"

Jeśli chcecie zagrać w Cyberpunka 2077 i na własnej skórze wyrobić sobie opinię na temat tej gry, nie ma ku temu lepszego momentu. Zwłaszcza, jeśli gracie na PC. W sieci RTV Euro AGD polska produkcja została objęta nową promocją cenową. Przez określony czas możemy nabyć Cyberpunka 2077 za zaledwie 79 zł. To jeszcze mniej niż symboliczna kwota 89 zł, do której konsolowy CP77 spadł kilka tygodni temu.

REKLAMA

Kupując grę w polskiej sieci otrzymujemy pudełko, w którym znajdziemy kod do pobrania gry przez Internet. Do tego dochodzi zestaw dodatków: mapa futurystycznego Night City z przyległościami, pocztówki, naklejki, kompendium wiedzy czy ścieżka dźwiękowa. Z myślą o spóźnialskich, szukających dobrego prezentu na Dzień Dziecka, przypominam tylko, że Cyberpunk 2077 to tytuł przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Grę Cyberpunk 2077 w cenie 79 złotych można kupić do wyczerpania zapasów przeznaczonych na promocję.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA