1. Spider's Web
  2. Technologie

Zimowa oferta Orange: nowe zniżki Orange Love oraz Funbox 6

Lokowanie produktu

Orange przygotował nową, zimową promocję dla osób, które myślą o połączeniu kilku usług w ramach jednej umowy w zamian za zniżki i o założeniu stałego łącza w domu. Oprócz niskich cen klienci mogą liczyć na nowiutki modem Funbox 6 wspierający Wi-Fi 6.

11.03.2021
20:01
orange funbox 6 promocja

Co prawda od ostatnich świąt upłynęło już nieco czasu, ale zanim wszelkie ślady po tegorocznym śniegu znikną, minie jeszcze wiele tygodni. Internet, telefon i telewizja są nam jednak potrzebne niezależnie od pory roku i pogody. Orange uznał, że początek roku to dobry moment na to, by ruszyć z zimową promocją na pakiety Orange Love, które pozwalają łączyć na jednym rachunku kilka różnych usług, w zamian za zniżki.

Orange Love — promocja na 2021 r.

W ramach promocji ci klienci, którzy zdecydują się na Orange Love z telewizją, mogą liczyć na rabat jeszcze lepszy niż zwykle. Oszczędności pojawią się przy zakupie pakietów, takich jak:  Komfortowy, Polsat, Eleven Sport i HBO wraz z HBO GO. Zyskać można nawet 480 zł na cały okres trwania dwuletniej umowy — czyli po 120 zł na każdy z pakietów objętych promocją. To jednak nie koniec nowości.

orange love cennik 2021 class="wp-image-1604657"
Orange Love — cennik 2021

Operator zwiększył liczbę kanałów w Pakiecie Optymalnym do 113 (w czym zawiera się 70 nadawanych w rozdzielczości HD) dodając kanał TVP Dokument. Oprócz tego TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Seriale i TVP HD, znalazły się w usłudze Multinagrywarka. Teraz klienci mają możliwość odtwarzania od początku oraz oglądania wyemitowanych programów do 7 dni wcześniej.

Tanie smartfony w Orange

Klienci, którzy zdecydują się na opłacanie rachunków za internet, telefon i telewizję w Orange - na jednym rachunku, mogą skorzystać ze specjalnej promocji na smartfony Samsung Galaxy S20 FE 5G. W ramach usługi Orange Love Extra za to urządzenie trzeba zapłacić tylko 89 zł miesięcznie. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy przedłużają umowę.

Orange przygotował oprócz tego dwie propozycje dla osób, które szukają dla siebie nowego i niedrogiego telefonu, ale nie planują wykupowania kilku usług w ramach Orange Love. Przy zakupie Planu Mobilnego 55 z internetem bez limitu GB można liczyć na dwa modele marki Samsung, w naprawdę korzystnej cenie, czyli Samsung Galaxy A12 za jedyne 25 zł miesięcznie oraz Samsung Galaxy A51 za 45 zł miesięcznie.

orange swiatlowod cennik 2021 class="wp-image-1604660"
Orange Światłowód — cennik 2021

Oprócz tego w ofercie pojawił się Funbox 6, czyli zupełnie nowy modem pozwalający korzystać z internetu szerokopasmowego w domu… i nie tylko. Urządzenie obsługuje standard nowej generacji Wi-Fi 6, który pozwala na szybszą i płynniejszą obsługę wielu podłączonych urządzeń. Zalety Wi-Fi 6 w Funbox 6 docenią przede wszystkim użytkownicy smartfonów, które także obsługują ten standard – ale zmianę w komforcie korzystania z Wi-Fi można dostrzec także na starszych urządzeniach.

Funbox 6 — nowy modem w ofercie

Nowy modem od Orange, który wprowadzono do oferty pod koniec stycznia 2021 r., posiada Wi-Fi 6 (802.11 ax), czyli standard łączności bezprzewodowej nowej generacji z modulacją sygnału 1024-QAM oraz wsparciem dla szerokiego kanału 160 MHz. Nowy router mogą otrzymać klienci, którzy zdecydują się na internet światłowodowy o przepustowości do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s.

orange funbox 6 class="wp-image-1604654"
Funbox 6 — co trzeba wiedzieć?

Wi-Fi 6 pozwoli na wykorzystanie potencjału łącza - nie tylko podczas łączenia się z routerem po kablu, ale również przy nawiązaniu połączenia bezprzewodowego w laptopie, tablecie, smartfonie itp. Oprócz tego Funbox 6 zapewnia wydajniejsze współdzielenie kanałów, dzięki technologii OFDMA, a także wysoką wydajność, nawet wtedy, gdy łączy się z nim wiele sprzętów naraz. 

Funbox 6 ma wymiary: 8,5 cm (szerokość u dołu) x 4,5 cm (szerokość u góry) x 26,5 cm (wysokość) x 20 cm (głębokość) i pionową obudowę, która - przy wsparciu technologii kierunkowej transmisji sygnału -zapewnia lepszy zasięg Wi-Fi. Sprzęt współpracuje przy tym z aplikacją mobilną Mój Funbox i jest kompatybilny ze wzmacniaczem Smart Wi-Fi Box.

Najnowszy, innowacyjny modem internetowy  dzięki bardzo dobrym parametrom sprawdzi się świetnie podczas pracy i nauki zdalnej — i to nawet w sytuacji, gdy z sieci korzysta kilku domowników jednocześnie. Urządzenie jest przy tym przyjazne dla środowiska: nie zużywa dużo energii, a jego obudowa została wykonana w 100 proc. z przetworzonego  plastiku.

Co jeszcze warto wiedzieć o ofercie Orange na internet?

Na dostęp do nowego routera mogą liczyć zarówno klienci, którzy zdecydują się wyłącznie na stałe łącze do domu, jak i abonenci usług Orange Love, którzy dokupią do internetu światłowodowego telewizję i telefon. W tym ostatnim przypadku można liczyć jednak na rabaty, a przy złożeniu zamówienia na internet — przez internet Orange — zwolni konsumentów z opłat za pierwsze dwa miesiące trwania umowy.

Ceny przy umowie na Orange Światłowód na dwa lata wynoszą 79,98 zł miesięcznie, za internet o przepustowości do 1 Gb/s i 69,98 zł miesięcznie, za łącze o przepustowości do 600 Mb/s. W obu tych przypadkach operator oferuje modem Funbox 6. Oprócz tego klienci mogą zdecydować się na jeszcze tańszy internet o przepustowości do 300 Mb/s przy opłacie miesięcznej wynoszącej 59,98 zł. W tym przypadku dostępny jest jednak nieco starszy router Funbox 3.

*Materiał powstał we współpracy z siecią Orange.

Lokowanie produktu
Najnowsze