REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Przedłużona gwarancja na sprzęty marki Huawei - nawet o trzy miesiące za darmo

Huawei zdecydował się na przedłużenie gwarancji na swoje urządzenia, w tym m.in. smartfony. Klienci mogą liczyć na dodatkowe 3 miesiące wsparcia gwarancyjnego.

02.12.2020
14:20
huawei przedluzona gwarancja 1
REKLAMA

Mamy dobrą wiadomość dla klientów firmy Huawei. Te osoby, którym gwarancja na wybrane sprzęty tej marki kończyła się w terminie od 28 listopada 2020 r. do 28 lutego 2021 r. będą mogły cieszyć się wsparciem producenta nieco dłużej, bo aż do 1 marca 2021 r.

REKLAMA

Oznacza to, że czas wydłużenia gwaranacji nie jest w każdym przypadku taki sam. Tak jak jednak niektórym osobom gwarancja przedłużona zostanie tylko o jeden dzień, tak w niektórych przypadkach otrzymają bezpłatnie kwartał gwaranacji więcej.

Przedłużona gwarancja Huawei — sprzęty objęte promocją

Na liście sprzętów, których właściciele mogą skorzystać z wydłużonej gwarancji Huaweia znalazły się nie tylko smartfony, ale także komputery, tablety, opaski sportowe, inteligentne zegarki oraz routery i sprzęt audio. Promocją nie są objęte jednak akcesoria, czyli ładowarki itp.

huawei przedluzona gwarancja 2 class="wp-image-1516010"

Jak skorzystać z przedłużonej gwarancji Huawei?

Dobra wiadomość jest taka, że klienci nie muszą nic robić, by przedłużyć gwarancję na swoje urządzenia. Nie jest konieczne wpisywanie numeru seryjnego w specjalnym formularzu oraz podawanie danych osobowych.

REKLAMA

Gwarancja na smartfony i inne urządzenia elektroniczne Huaweia objęte promocją przedłużona zostaje automatycznie. Informację na ten temat można znaleźć z poziomu telefonu (Wsparcie | Usługi | Szybkie usługi | Korzyści), a więcej szczegółów na ten temat promocji pojawiło się na stronie internetowej producenta.

Warto przy tym zauważyć, że to nie pierwsza tego typu sytuacja. Producent już wcześniej wydłużał gwarancję na smartfony swojej sprzedanej niedawno innemu podmiotowi submarki Honor.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA