REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Limitowaną wersję Galaxy Z Folda 2 za 12500 zł chce kupić ćwierć miliona osób, a Samsung przygotował tylko tysiąc sztuk

Myślicie że zwyczajny Galaxy Z Fold 2 jest drogi? Co powiecie na edycję sygnowaną nazwiskiem Thoma Browne’a, za którą przyjdzie nam zapłacić 3,3 tys. dol.? Kolekcjonerska wersja nowego telefonu cieszy się absurdalnie wysokim zainteresowaniem.

10.09.2020
11:05
Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition
REKLAMA

Galaxy Z Fold 2 jest już dostępny w sprzedaży. Zrobił na nas ogromne wrażenie i pozwala wierzyć, że elastyczne wyświetlacze faktycznie mogą być przyszłością urządzeń mobilnych.

REKLAMA

Niestety przyszłością, a nie teraźniejszością. Pomijając nadal niską trwałość takich wyświetlaczy, za Galaxy Z Folda 2 przyjdzie nam zapłacić 8,8 tys. zł. O wiele za dużo jak na hybrydę telefonu i tabletu dla Kowalskiego.

Samsung przygotował jednak coś, co jeszcze mocniej może nas uderzyć po kieszeniach. Chodzi o telefon Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition, który sprzedawany jest w cenie 3,3 tys. dol. – a więc po bezpośrednim przeliczeniu na złotówki w cenie 12,5 tys. zł. W momencie oddawania tego tekstu do publikacji lista chętnych na ten telefon w samej tylko Korei Południowej przekroczyła 230 tys. klientów – jak wynika z doniesień na SamMobile.

Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition jest bardzo drogi. I sprzedaje się na pniu.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition

Problem z tak dużą liczbą chętnych polega na tym, że Samsung wyraźnie nie przewidział takiego zainteresowania. Ozdobiony przez ornamenty zaprojektowane przez znaną personę ze świata mody telefon został wyprodukowany w liczbie 5 tys. sztuk, z czego tysiąc ma trafić na rynek koreański.

REKLAMA

Samsung zdecydował się wyłonić szczęśliwych nabywców przez system loterii. Tak, zgadza się – zwycięzcy tej loterii nie wygrają telefonu, a samą możliwość jego nabycia. Zwycięzcy dowiedzą się o swojej wygranej 25 września.

Według danych z ubiegłego roku, statystyczny Koreańczyk zarabia rocznie 17,4 tys. dol. Dla porównania. Co ciekawe, nie odstajemy od nich jakoś szczególnie: według tych samych danych Banku Światowego w Polsce wartość ta wynosi niespełna 16 tys. dol.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA