1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Kupujesz coś w World of Tanks na smartfonie Huawei, dostajesz równowartość na kolejne zakupy w AppGallery

Lokowanie produktu

Huawei oferuje kolejne ciekawe rozwiązanie dla użytkowników korzystających z ich autorskiego sklepu z aplikacjami: AppGallery. Tym razem producent smartfonów przygotował praktyczną promocję dedykowaną mobilnym graczom.

09.06.2020
13:55
Huawei AppGallery 2

Czasami mobilna gra okazuje się tak wciągająca lub tak udana, że chcemy wesprzeć jej producentów. Najczęściej dokonujemy wtedy zakupów wewnątrz aplikacji. Chociaż do gier free2play mam dosyć chłodny stosunek, sam od czasu do czasu wydam kilka złotych, np. na okrągłe PokeBalle do Pokemon GO. Każdy gracz, którego wciągnęła kiedyś mobilna produkcja, na pewno wie o czym piszę.

Transakcje wewnątrz gier to gigantyczne źródło przychodów dla deweloperów. W samym tylu marcu 2020 r. gracze pozostawili w strzelaninie PUBG Mobile 232 miliony dolarów. Ponad 100 milionów dolarów wydano w MOBA Arena of Valor. W Roblox zostawiono z kolei 70 milionów dolarów. Wszystko to w ciągu jednego tylko miesiąca. Gracze zostawiają w mobilnych grach coraz więcej pieniędzy, uwielbiając spędzać czas z ulubionymi dotykowymi produkcjami.

A gdyby tak każdą wydaną złotówkę w grze mobilnej dostawać z powrotem?

 class="wp-image-1161535"

Chociaż rynek gier mobilnych rośnie w rekordowym tempie, gracze wciąż nie mogą liczyć na atrakcyjne programy lojalnościowe dla posiadaczy smartfonów i tabletów. Wyrwę w tym murze robi Huawei, oferując bardzo ciekawą promocję dla użytkowników swoich urządzeń mobilnych. Od teraz każda wydana złotówka za pośrednictwem AppGallery wraca na nasze konto, w postaci Punktów Huawei.

Zasady promocji są banalnie proste. Wystarczy posiadać telefon Huawei, założyć ID Huawei oraz pobrać jedną z wybranych gier w AppGallery. Dokonując płatności w tejże grze, automatycznie otrzymujemy Punkty Huawei przypisane do naszego konta. Każda wydana złotówka to jeden punkt o równowartości tejże złotówki. Przykładowo, kupując dodatkowe miejsce w garażu World of Tanks za 5 zł, otrzymujemy 5 Punktów Huawei. Możemy za nie dokonać kolejnej transakcji w AppGallery, ale na tym nasze możliwości się nie kończą.

Za Punkty Huawei kupimy nie tylko gry mobilne.

 class="wp-image-1161538"

Punkty Huawei to jedna z kilku możliwych form płatności w ekosystemie HMS od Huawei. Za tę cyfrową walutę nabędziemy nie tylko gry i dodatki do nich w AppGallery, ale również inne niematerialne dobra. Punktami możemy np. opłacić motywy wizualne dla smartfonu w Huawei Themes, kupić za nie dodatkową przestrzeń na własne pliki w Huawei Cloud Service czy wydać je na filmy w Huawei Video.

Te i inne usługi Huawei realizowane w ramach środowiska HMS spaja konto ID Huawei. To właśnie bezpośrednio do niego przypisane są Punkty Huawei, które możemy wydawać w różnych aplikacjach chińskiego producenta. Wystarczy wybrać punkty jako środek płatniczy podczas realizowania dowolnej transakcji w ramach środowiska HMS.

Promocja na Punkty Huawei trwa od 8 do 23 czerwca i dotyczy wybranych gier wideo.

Producent urządzeń mobilnych nawiązał współpracę z kilkoma wydawcami dotykowych gier. Punkty Huawei otrzymamy za zakupy w popularnym World of Tanks, Lords Mobile, Guns of Glory oraz Gods and Glory. Nie ulega wątpliwości, że promocja jest ciekawą okazją zwłaszcza dla fanów czołgowych bitew, których w naszym kraju nie brakuje.

 class="wp-image-1161529"

Z myślą o naszym kraju powstała również oficjalna strona AppGallery na Facebooku. Za jej pośrednictwem Huawei informuje o kolejnych aplikacjach oraz promocjach uruchamianych na autorskiej platformie cyfrowej dystrybucji. Huawei chwali się, że w AppGallery znajduje się już ponad 1000 polskich programów. Również tych bankowych. Oficjalne aplikacje na platformie ma już mBank, PKO Bank Polski oraz Idea Bank.

Jednocześnie Huawei przypomina o bezterminowo darmowej AutoMapie dla swoich klientów, a także kuponie 20 zł na zakupy w serwisie Allegro. Technologiczna firma zachęca do swoich usług również przy pomocy półrocznej subskrypcji TIDAL HiFi oraz 3-miesięcznego darmowego dostępu do e-booków oraz audiobooków w aplikacji Empik Go.

Tekst powstał we współpracy z Huaweiem.

Lokowanie produktu
Najnowsze