REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

The LEGO Ninjago Movie Video Game za darmo na zawsze dla PlayStation 4, Xboksa One i PC

Świetna promocja w sam raz na rodzinny weekend. Gra na podstawie kinowej animacji - The LEGO Ninjago Movie Video Game - jest do zgarnięcia kompletnie za darmo. Nie tylko na PC, ale również na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

15.05.2020
17:05
The LEGO Ninjago Movie Video Game za darmo na PC, PS4, XONE
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli chodzi o darmowe gry wideo, jesteśmy ostatnimi czasy rozpieszczani. Bez dodatkowych kosztów możemy wejść w posiadanie takich hitów jak Shogun 2: Total War, Grand Theft Auto V czy właśnie The LEGO Ninjago Movie Video Game. Najnowsza promocja jest o tyle ciekawa, że dotyczy nie tylko wersji PC, ale również edycji na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

The LEGO Ninjago Movie Video Game zdobędziemy za darmo na PS4, XONE i PC.

 class="wp-image-1148044"

Jeśli posiadacie każdą z tych platform, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać cyfrową produkcję do wszystkich bibliotek, dla każdego urządzenia. Darmowa gra z wojownikami ninjago i klockami LEGO jest do zdobycia po kliknięciu w poniższe linki odsyłające:

Warto dodać, że na każdej z tych platform produkcja wspiera polskie napisy oraz polskie dialogi. Dzięki temu w The LEGO Ninjago Movie Video Game mogą zagrać nawet najmłodsi gracze. Tym samym kwadratowa gra wideo wyrasta na świetnego zabójcę pandemicznej nudy, o ile ograniczacie waszym podopiecznym wyjścia na zewnątrz oraz kontakty z równieśnikami.

The LEGO Ninjago Movie Video Game to bardzo dobra gra rodzinna.

 class="wp-image-1148053"

Tak jak większość gier LEGO, również ten tytuł umożliwia przechodzenie przygody wspólnie, na jednej kanapie, przed jednym telewizorem. Obraz gry zostaje podzielony na dwie części, dzięki czemu członkowie rodziny mogą bawić się jednocześnie, pomagając sobie wzajemnie z drobnymi zagadkami, walkami oraz tworzeniem klockowych konstrukcji.

Co więcej, na specjalnych arenach walk może rywalizować ze sobą aż czterech graczy jednocześnie. To już zabawa dla całej rodziny. Oczywiście o ile posiadacie w domu lub mieszkaniu aż cztery kontrolery. Jeśli nie, rozwiązaniem tego problemu, przynajmniej w wersji PC, jest wsparcie technologii Remote Play. Dzięki niej w The LEGO Ninjago Movie Video Game zagracie nawet na smartfonie lub tablecie.

REKLAMA

The LEGO Ninjago Movie Video Game pozostanie darmowe do 22 maja 2020 r.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA