REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Total War: Shogun 2 za darmo. To jedna z najlepszych serii gier strategicznych w historii

Co robić podczas społecznej izolacji wymuszonej epidemią koronawirusa? Sega zdecydowała się pomóc i nie pozwolić nam szukać wymówek do wyjścia do ludzi. Jedna z najlepszych jej gier jest od teraz dostępna za darmo.

28.04.2020
13:21
total war shogun 2 za darmo
REKLAMA
REKLAMA

To świetny tydzień dla fanów gier strategicznych. Swoją premierę ma bardzo ciepło oceniona przez recenzentów Gears Tactics, a za darmo właśnie dostajemy jedną z najlepszych odsłon jednej z najlepszych serii gier strategicznych w historii gatunku. Mowa o wydanym przez Segę dziele studia Creative Assembly, jakim jest Total War: Shogun 2.

Gra dostępna jest od teraz ze 100-procentowym rabatem na platformie Steam. Inne gry z serii Total War zostały również tymczasowo przecenione. Promocja potrwa do pierwszego maja, kiedy to poprzednie ceny zostaną przywrócone. Rzecz jasna gry zakupione w cenach promocyjnych, w tym za 0 zł, pozostaną naszą własnością również po zakończeniu promocji.

Total War: Shogun 2 to absolutna perełka dla fanów gatunku

REKLAMA

Seria Total War to fascynująca mieszanka ekonomiczno-strategicznej gry turowej z rewelacyjną, nastawioną na realizm i taktykę grą RTS. Dopóki zarządzamy naszą krainą, mianujemy gubernatorów, ustalamy podatki, zarządzamy produkcją – gra ma tryb turowy. Każda potyczka przenosi nas jednak z mapy świata do trójwymiarowego widoku bitewnego, w którym zarządzamy batalią w czasie rzeczywistym.

Akcja Shoguna 2 dzieje się w 16-wiecznej feudalnej Japonii, podzielonej przez wojny klanów. Jak nietrudno się domyślić, gracz wciela się w lidera jednego z tych klanów. Shogun 2 został udostępniony za darmo przez Segę w ramach promowania społecznej izolacji, niezbędnej w walce z epidemią koronawirusa. I w rzeczy samej, dała nam bardzo mocny argument do pozostania w domach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA