REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

To już ostatnia szansa na pobranie GTA V za darmo. Dziś gra przestanie być dostępna bezpłatnie

Jeżeli jeszcze nie skorzystaliście z fantastycznej promocji na Epic Games Store, to sugerujemy pośpiech. 21 maja od godziny 17:00 nie będzie już możliwe kupno gry Grand Theft Auto V ze 100-procentowym rabatem.

21.05.2020
8:30
Tylko dziś GTA V na PC za darmo na Epic Games Store
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy opublikowaliśmy wieść o darmowym Grand Theft Auto V na PC chwilę potem serwery Epic Games Store padły na całym świecie. Leciwa już produkcja Rockstar Games niezmiennie cieszy się niesłychana popularnością – całkiem zasłużenie. Mimo tego wyraźnie jeszcze nie wszyscy zainteresowani gracze zdążyli grę nabyć – wspomniana awaria wywołana była zalewem chętnych do kupienia gry za 0 zł.

Przegapiliscie informację o Grand Theft Auto V na PC ze 100-procentowym rabatem? Nie szkodzi, z promocji nadal można skorzystać… choć tylko dziś. 21 maja od godziny 17:00 gra będzie dostępna w ramach Epic Games Store w standardowej cenie. Rzecz jasna jeżeli skorzystamy i nabędziemy grę za 0 zł, możemy nadal w nią grać bez opłat i instalować na dowolnym powiązanym z naszym kontem Epic komputerze również po zakończeniu promocji.

 class="wp-image-1151167"

Grand Theft Auto V Premium Edition za darmo na PC – jak skorzystać z promocji?

Gra została udostępniona na platformie Epic Games Store. Jeżeli jeszcze z niej nie korzystamy, oznacza to konieczność pobrania aplikacji klienckiej z tego adresu, zainstalowanie jej na komputerze i założenie na platformie darmowego konta użytkownika.

Gra dostępna jest w sekcji sklepu. Z formalnego punktu widzenia nie jest nam ona dawana w prezencie, a musimy ją kupić. Z tą różnicą, że tymczasowo na najbliższe dni Epic Games Store zapewnia swoim użytkownikom na nią 100-procentowy rabat – czyli w efekcie kupujemy grę GTA V za 0 zł.

To wbrew pozorom dość ważne. Jeżeli w ten sposób kupimy grę, zostanie ona na stałe przypisana do naszego konta na Epic Games Store i będziemy mogli w nią zagrać kiedykolwiek, na dowolnym komputerze. Jeżeli nie dokonamy zakupu a promocja się zakończy – by zagrać, będziemy musieli kupić grę w standardowej cenie.

Grand Theft Auto V na PC – wymagania sprzętowe.

REKLAMA

Potrzebujemy więc komputera z 64-bitową wersją Windowsa 7 (lub nowszego), co najmniej procesora Core 2 Quad Q6600 lub Phenom 9850 (a najlepiej co najmniej Core i5 3470 lub X8 FX-8350), co najmniej 4 GB RAM (a najlepiej 8 GB RAM lub więcej), układu graficznego co najmniej GeForce 9800 GT lub Radeon HD 4870 (a najlepiej co najmniej GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7870) i kartę dźwiękową zgodną z DirectX 10. Gra zajmie 65 GB miejsca w pamięci masowej komputera. Wymagana jest też łączność z Internetem.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA