REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Twórcy Cyberpunka 2077 świętują urodziny Mad Maxa. Prezentują unikalny samochód z gry

To już piąte urodziny filmu Mad Max: Na drodze gniewu. Pracownicy CD Projekt RED zdają się być fanami tej produkcji. Zaprezentowany przez nich właśnie pojazd z gry Cyberpunka 2077 był inspirowany filmem.

16.05.2020
10:25
Cyberpunk 2077 Royce
REKLAMA
REKLAMA

Na oficjalnym koncie twitterowym gry Cyberpunk 2077 pojawił się krótki klip prezentujący jeden z samochodów, jakim będziemy mogli przemierzać ulice Night City. Inspiracja filmem Mad Max: Na drodze gniewu jest wyraźna, zresztą w sposób zamierzony – przy okazji prezentacji studio złożyło życzenia urodzinowe twórcom tego poniekąd znakomitego postapokaliptycznego widowiska.

Pojazd nazywa się Reaver i znajdować się będzie w posiadaniu gangu o nazwie Wraith – którego symbolem jest okrąg wypełniony czaszkami. Auto jest zmodyfikowaną wersją Quadry Type-66, którą widzieliśmy już kiedyś – a konkretniej w 48-minutowym zapisie z gameplayu, udostępnionym niemal rok remu przez CD Projekt RED. Pojazd prowadziła Jackie, dowiedzieliśmy się też wtedy, że ma moc tysiąca koni mechanicznych.

Sam tweet prezentuje również mały fragment przedmieścia Night City – a konkretniej The Badlands, gdzie gangi Wraiths i Aldecados walczą ze sobą o wpływy i zasoby.

Cyberpunk 2077 z samochodem inspirowanym filmami Mad Max. Gra polskiego studia już niedługo w sprzedaży.

REKLAMA

Trudno w to uwierzyć, ale do premiery tej gry pozostało już dość niewiele czasu. Pojawi się ona w sklepach 17 września. Zaplanowano jeszcze jeden pokaz jej świata na 11 czerwca. Produkcja CD Projektu będzie dostępna w wersjach na PC, PlayStation 4, Xboxa One oraz Xboxa Series X.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA