REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Odbierz za darmo świetny zestaw dodatków do Wiedźmina 3. Zostały na to 4 godziny

The Witcher Goodies Collection to zestaw multimedialnych dodatków dla fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i całej serii o Geralcie. Dzisiaj (18.03.2020 r.) do godziny 15:00 dostępny jest za darmo, wystarczy przypisać ją do naszego konta na GOG-u.

18.03.2020
10:50
The Witcher Goodies Collection
REKLAMA
REKLAMA

Fanie Wiedźmina 3, przerwij to co robisz w tej chwili, bo masz sprawę do załatwienia. Platforma GOG.COM udostępniła zestaw The Witcher Goodies Collection, który prawdopodobnie chcesz mieć w swojej kolekcji. W zestawie są grafiki, książki, muzyka, sceny zza kulis filmów, koncert z muzyką z gry, tapety i inne niespodzianki ze wszystkich wiedźmińskich tytułów – zebrane w zgrabną całość.

Jakość materiałów również nie pozostawia wiele do życzenia. Koncert z Video Game Show jest dostępny nawet w rozdzielczości 4K. Materiały nie są chronione mechanizmami DRM. Haczyk jest natomiast inny: według opisu sklepu promocja wygaśnie o 15:00 naszego czasu, jeszcze dziś.

Radzimy więc się spieszyć, by pobrać za darmo The Witcher Goodies Collection. Wystarczy posiadać darmowe konto na GOG.COM.

Wiedźmin 3 pojawił się na rynku 19 maja 2015 r., a mimo tego cieszy się nieustającą popularnością. Na pewno bardzo mu w tym pomaga serial Netfliksa i niedawne zamieszanie wokół wydania konwersji gry na konsolę Nintendo Switch. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że jedne z najbardziej opiniotwórczych amerykańskich redakcji określiło produkcję CD Projekt RED jako jedną z najlepszych gier RPG w historii całego gatunku, nieustająca popularność gamingowej adaptacji prozy Sapkowskiego nie powinna nikogo dziwić.

Czytaj również:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA