REKLAMA

Tak tanio jeszcze nie było. The Division 2 prosto z Ubisoft Store za 12 zł (42 zł na PlayStation 4)

The Division 2 jeszcze nigdy nie było do zgarnięcia za tak niską cenę. Jeśli kiedykolwiek chcieliście obronić Biały Dom przed zbuntowanymi żołnierzami oraz bandytami, teraz macie ku temu doskonałą okazję.

14.02.2020 18.32
Tak tanio jeszcze nie było. The Division 2 12 zł (PC)
REKLAMA
REKLAMA

Na przestrzeni czasu informowaliśmy was o korzystnych promocjach, w których do zgarnięcia było m.in. The Division 2. Jednak jeszcze nigdy ta sieciowa strzelanina z elementami RPG nie była do zdobycia w tak niskiej, tak atrakcyjnej cenie. Jeśli kiedykolwiek chcieliśmy spróbować swoich sił z looter shooterem Ubisoftu, teraz macie ku temu doskonałą okazję.

The Division 2 w Ubisoft Store kosztuje raptem 12 zł.

 class="wp-image-1087865"

Z jakiej okazji gra jest sprzedawana po tak atrakcyjnej cenie? Najprawdopodobniej jest to związane z końcem pierwszego roku aktywności dla tego tytułu. Twórcy wydali trzy rozszerzenia fabularne, dosłownie kilka dni temu zamykając przygodę agentów Division militarną wycieczką na Coney Island. Tam gracze prowadzą wymianę ognia w środku wielkiego parku rozrywki, co nadaje grze niezwykłego charakteru.

The Division 2 ma swoje błędy, ale to ciekawa produkcja z kapitalnym światem do odkrycia. Waszyngton po epidemii wirusa wygląda niesamowicie, chociaż nie jest aż tak klimatyczny jak zaśnieżony Nowy Jork z pierwszej odsłony. Bawiąc się w porównania, sama wymiana ognia jest odczuwalnie lepsza w D2, dzięki czemu do gry mogą przekonać się osoby odrzucone wielką wytrzymałością przeciwników z pierwszej części.

Przed nami Warlords of New York - największe rozszerzenie w historii The Division 2.

Kilkanaście dni temu miałem okazję odwiedzić szwedzkie studio Massive Entertainment i zagrać w wielki dodatek otwierający drugi rok aktywności The Division 2. Dzięki Warlords of New York powracamy do Wielkiego Jabłka, polując na Aarona Keenera - tego złego, który współodpowiada za epidemię wirusa pogrążającego Stany Zjednoczone w chaosie i anarchii. Udało mi się załatwić jednego z poruczników Keenera, a tutaj znajdziecie moje wrażenia z rozgrywki.

 class="wp-image-1085427"
REKLAMA

Będąc w siedzibie Massive, pozwoliłem sobie również przeprowadzić wywiad z producentem Warlords of New York. Nie mogłem sobie odmówić zapytania go o… zombie, których zawsze wyczekiwałem przemierzając podziemne tunele Nowego Jorku w pierwszym The Division. Zwłaszcza po wydaniu dodatku o tytule Underground. Odpowiedź mojego rozmówcy była przesympatyczna.

PS The Division 2 kupicie taniej również na konsolach. Gra w PS Store dla PS4 kosztuje aktualnie 42 złote. Świetna cena.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA