Social media  / News

Czapki z głów dla Mamy Ginekolog i jej fanów. Udało się zebrać 3 mln zł na WOŚP

Nicole Sochacki-Wójcicka po raz wtóry udowodniła swoją siłę na mediach społecznościowych. Mogła zarobić na sprzedaży swoich e-booków niemałą fortunę – a tymczasem przekazała wpływy na konto fundacji Owsiaka.

Nicole „Mama Ginekolog” Sochacki-Wójcicka w ubiegłym roku zorganizowała akcję, która – jak się później okazało – cieszyła się ogromnym powodzeniem. Instagramerka z okazji ubiegłego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdecydowała się wystawić w swoim sklepie specjalne wersje swoich e-booków (wspomniana specjalność polegała głównie na obniżonych cenach), a wszystkie przychody z ich sprzedaży przeznaczyć na fundację Jerzego Owsiaka. Nawet podatek od darowizny zdecydowała się wziąć na siebie. Fani influencerki wsparli akcję, efektem była wpłata na kwotę ponad miliona złotych.

W tym roku Mama Ginekolog zdecydowała się powtórzyć akcję. Specjalne wydania e-booków #Instaserial o Gotowaniu, #Instaserial o Gotowaniu – Dokładka, #Instaserial o Miłości oraz #Instaserial o Ślubie zostały przygotowane do akcji.

Jeżeli ktoś zdecydował się dodać do ceny nominalnej dodatkową kwotę tysiąca złotych ma zapewnioną też reklamę w instagramowych Relacjach na profilu Sochacki-Wójcickiej, który na dziś obserwuje niemal 0,6 mln osób. Efekt?

Trzy. Miliony. Złotych. Taką kwotę Mama Ginekolog zebrała na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jakby tego było mało, e-booki Instagramerki cieszyły się pozytywnymi recenzjami również zanim ta zdecydowała się na uczestnictwo w 28. Finale WOŚP. To oznacza, że fani, entuzjaści tematyki poruszanej przez Sochacki-Wójcicką oraz zwykli darczyńcy, którzy szukali pretekstu do wsparcia akcji, otrzymali w zamian coś wartościowego.

Sama Mama Ginekolog dla Orkiestry grać będzie jeszcze przez parę dni. Sprzedała znacznie więcej e-booków w kwocie powyżej tysiąca złotych niż przewiduje limit dziennych Relacji na Instagramie. A to oznacza, że jeszcze przez kilka dni – wedle obietnicy – opowiadać będzie o każdym z tych najhojniejszych darczyńców.

Pani Nicole, jesteśmy  pod ogromnym wrażeniem tego dokonania. Jestem też absolutnie przekonany, że podobnie uważa większość naszych Czytelników.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst