REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Czapki z głów dla Mamy Ginekolog i jej fanów. Udało się zebrać 3 mln zł na WOŚP

Nicole Sochacki-Wójcicka po raz wtóry udowodniła swoją siłę na mediach społecznościowych. Mogła zarobić na sprzedaży swoich e-booków niemałą fortunę – a tymczasem przekazała wpływy na konto fundacji Owsiaka.

13.01.2020
10:12
mamaginekolog 3 mln wośp
REKLAMA
REKLAMA

Nicole „Mama Ginekolog” Sochacki-Wójcicka w ubiegłym roku zorganizowała akcję, która – jak się później okazało – cieszyła się ogromnym powodzeniem. Instagramerka z okazji ubiegłego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdecydowała się wystawić w swoim sklepie specjalne wersje swoich e-booków (wspomniana specjalność polegała głównie na obniżonych cenach), a wszystkie przychody z ich sprzedaży przeznaczyć na fundację Jerzego Owsiaka. Nawet podatek od darowizny zdecydowała się wziąć na siebie. Fani influencerki wsparli akcję, efektem była wpłata na kwotę ponad miliona złotych.

W tym roku Mama Ginekolog zdecydowała się powtórzyć akcję. Specjalne wydania e-booków #Instaserial o Gotowaniu, #Instaserial o Gotowaniu – Dokładka, #Instaserial o Miłości oraz #Instaserial o Ślubie zostały przygotowane do akcji.

Jeżeli ktoś zdecydował się dodać do ceny nominalnej dodatkową kwotę tysiąca złotych ma zapewnioną też reklamę w instagramowych Relacjach na profilu Sochacki-Wójcickiej, który na dziś obserwuje niemal 0,6 mln osób. Efekt?

Trzy. Miliony. Złotych. Taką kwotę Mama Ginekolog zebrała na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jakby tego było mało, e-booki Instagramerki cieszyły się pozytywnymi recenzjami również zanim ta zdecydowała się na uczestnictwo w 28. Finale WOŚP. To oznacza, że fani, entuzjaści tematyki poruszanej przez Sochacki-Wójcicką oraz zwykli darczyńcy, którzy szukali pretekstu do wsparcia akcji, otrzymali w zamian coś wartościowego.

REKLAMA

Sama Mama Ginekolog dla Orkiestry grać będzie jeszcze przez parę dni. Sprzedała znacznie więcej e-booków w kwocie powyżej tysiąca złotych niż przewiduje limit dziennych Relacji na Instagramie. A to oznacza, że jeszcze przez kilka dni – wedle obietnicy – opowiadać będzie o każdym z tych najhojniejszych darczyńców.

Pani Nicole, jesteśmy  pod ogromnym wrażeniem tego dokonania. Jestem też absolutnie przekonany, że podobnie uważa większość naszych Czytelników.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA