REKLAMA

Gwiezdne Wojny opanują Fortnite'a. Moc będzie z tymi graczami, którzy mają portfele wypchane v-bucksami

Gwiezdne Wojny opanują Fortnite'a. Epic dodaje do sklepu w grze nowe stroje, tematyczna emotki i szpanerską lotnię. Będzie jak zadać szyku, idąc do kina na sobotnią unikalną premierę nowego materiału filmowego z Skywalker. Odrodzenie.

13.12.2019 10.39
Gwiezdne wojny w Fortnite
REKLAMA
REKLAMA

Moc jest z tymi graczami Fortnite'a, którzy mają portfele wypchane v-bucksami.

Gwiezdne Wojny w grze Fortnite.

Dla miłośników kultowej sagi przygotowano wiele wizualnych atrakcji. W sklepie czeka na graczy baner do podarowania znajomym, krewnym i przyjaciołom, nowa emotka, lotnia oraz, co najważniejsze, stroje.

Dzięki nim gracze, którzy są także fanami Gwiezdnych Wojen, będą mogli wejść w skórę Rey, Finna, a nawet Sith Troopera przebranego za czerwonego kapturka w stylowym czerwonym pancerzu (biały strój szturmowca jest w sklepie dostępny od dawna).

Skórki do postaci można kupić osobno za 1500 v-bucksów lub w zestawie za 3,500. Za 800 v-bucksów będzie można kupić też Quarterstaff Rey i pałkę szturmowca. Wielkim nieobecnym są oczywiście laserowe miecze, ale trzeba pamiętać, że do premiery filmu pozostało jeszcze trochę dni, a w szalonym świecie Fortnite'a można się spodziewać wszystkiego i na wszystko mieć nadzieję.

Żeby podkręcić atmosferę (a pewnie i sprzedaż) twórcy gry i twórcy filmu zaplanowali dla graczy zupełnie unikalne wydarzenie. Już jutro, w sobotę 14 grudnia, w grze w Karkołomnym Kinie pod cyfrową chmurkąw odbędzie się o 20:00 premiera tajemniczej sceny z najnowszej części sagi. Każdy, kto pojawi się, żeby zobaczyć nieopublikowany dotąd materiał z „Gwiezdnych Wojen: Skywalker. Odrodzenie”, wyjdzie z niego z pięknym prezentem. Gracze zostaną obdarowani stylową lotnią TIE Whisper.

Fortnite nie stroni od podłączania się pod wielkie kinowe premiery, szczególnie jeśli stoi za nimi Disney. Pond pół roku temu, z okazji premiery Czasu Gry w Fortnite pojawili się Avengersi, a rok wcześniej, przy premierze Wojny bez granic, na kolorową ziemię zstąpił sam dzierżący potężną Rękawicę Nieskończoności Thanos.

Moc może i jest silna w produkcjach Disneya, ale hypowi można zawsze pomóc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA