Tech  / News

W takiej cenie grzech nie kupić. Xbox One S All-Digital Edition 1 TB z dwoma grami za 430 zł

239 interakcji
dołącz do dyskusji

Xbox One S to konsola dla oszczędnych. W wersji All-Digital Edition dla bardzo oszczędnych. W zestawie z dwoma grami na start dla bardzo, bardzo oszczędnych.

Konsola Xbox One S to dobra alternatywa dla droższego Xboksa One X. Na wersji One S zagramy w te same gry co na One X. Z tą różnicą, że niektóre gry będą się nieprzyjemnie długo wczytywać, a ich oprawa graficzna będzie na niższym poziomie. Nadal będą to jednak te same tytuły, a Xbox One S zachowuje resztę zalet droższej obsługi – w tym możliwość odtwarzania treści wideo z usług typu Netflix czy Prime Video w rozdzielczości 4K z HDR.

Kup Xbox One S All-Digital Edition 1 TB za 420 zł

Black Friday: Xbox One S All-Digital Edition 1TB z dwoma grami za 430 zł

Wersja All-Digital Edition Xboksa One S oznacza, że konsola nie ma napędu i nie odtwarza płyt CD. Nie kupimy więc używanych gier ani nie pożyczymy ich od kolegi. Jednak za 430 zł nie można wybrzydzać. Na Xboksa One S All-Digital Edition 1 TB kupimy wiele cyfrowych wersji dobrych gier i/lub opłacimy abonament Xbox Game Pass, aby skorzystać z czegoś, o czym można powiedzieć „taki Netflix tylko dla gier”.

Z okazji Black Friday konsolę Xbox One S All-Digital Edition 1 TB w zestawie z grami Minecraft, Sea of Thieves oraz skórką Fortnite-Skin i walutą 2,000 V-Bucks kupisz na Amazonie za 99 euro (420 zł).

Sprawdź również:

KUP TERAZ: Konsolę Xbox One S All-Digital Edition 1 TB w zestawie z grami Minecraft, Sea of Thieves oraz skórką Fortnite-Skin i walutą 2,000 V-Bucks kupisz na Amazonie za 99 euro (420 zł).

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst