REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

W takiej cenie grzech nie kupić. Xbox One S All-Digital Edition 1 TB z dwoma grami za 430 zł

Xbox One S to konsola dla oszczędnych. W wersji All-Digital Edition dla bardzo oszczędnych. W zestawie z dwoma grami na start dla bardzo, bardzo oszczędnych.

28.11.2019
20:52
Black Friday: Xbox One S All-Digital Edition 1TB z dwoma grami za 430 zł
REKLAMA
508 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Konsola Xbox One S to dobra alternatywa dla droższego Xboksa One X. Na wersji One S zagramy w te same gry co na One X. Z tą różnicą, że niektóre gry będą się nieprzyjemnie długo wczytywać, a ich oprawa graficzna będzie na niższym poziomie. Nadal będą to jednak te same tytuły, a Xbox One S zachowuje resztę zalet droższej obsługi – w tym możliwość odtwarzania treści wideo z usług typu Netflix czy Prime Video w rozdzielczości 4K z HDR.

Black Friday: Xbox One S All-Digital Edition 1TB z dwoma grami za 430 zł class="wp-image-1048531" title="Black Friday: Xbox One S All-Digital Edition 1TB z dwoma grami za 430 zł"

Wersja All-Digital Edition Xboksa One S oznacza, że konsola nie ma napędu i nie odtwarza płyt CD. Nie kupimy więc używanych gier ani nie pożyczymy ich od kolegi. Jednak za 430 zł nie można wybrzydzać. Na Xboksa One S All-Digital Edition 1 TB kupimy wiele cyfrowych wersji dobrych gier i/lub opłacimy abonament Xbox Game Pass, aby skorzystać z czegoś, o czym można powiedzieć „taki Netflix tylko dla gier”.

Sprawdź również:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA