REKLAMA

Czarny Piątek 2019: najlepsze oferty na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation VR

28.11.2019 15.18
Czarny Piątek: gdzie najtaniej kupić PS4, PS4 Pro oraz PSVR?
REKLAMA

Czarny Piątek to dobra okazja do urwania kilkuset złotych podczas zakupów elektroniki. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić przegląd ofert na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, a także gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR.

REKLAMA

Ważne - wpis o produktach z rodziny PlayStation będzie aktualizowany o nowe atrakcyjne oferty. Dlatego warto wrócić do niego podczas faktycznego Czarnego Piątku, wyprzedażowego weekendu oraz Cyber Poniedziałku. Promocyjne oferty na pewno będą się zmieniać, a sklepy mogą się ścigać na jak najatrakcyjniejsze rabaty. Dlatego trzymamy rękę na pulsie.

PlayStation 4 (PS4 Slim) - gdzie kupić najtaniej?

Czarny Piątek 2019: najlepsze oferty na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation VR class="wp-image-1048081" title="Czarny Piątek 2019: najlepsze oferty na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation VR"

Na ten moment najatrakcyjniejsza oferta pojawiła się na Amazonie. Za 861 zł kupimy PS4 Slim o pojemności 500 GB w zestawie z aż dwoma kontrolerami, a także skórką dla postaci do popularnej gry Fortnite oraz 2000 jednostkami wirtualnej waluty do tej samej gry. Dobry stosunek ceny do zawartości, a dodatkowy pad zawsze przyda się podczas wizyt znajomych.

PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) - gdzie kupić najtaniej?

Czarny Piątek 2019: najlepsze oferty na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation VR class="wp-image-1048096" title="Czarny Piątek 2019: najlepsze oferty na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation VR"

Amazon jest niepokonany również jeżeli chodzi o mocniejszą wersję konsoli PlayStation 4. Korzystając z promocji możemy kupić PS4 Pro za 1277 zł, do tego z unikalną skórką do gry Fortnite oraz 2000 jednostkami wirtualnej waluty do tej samej gry. W przeciwieństwie do oferty na słabszą wersję konsoli, ta nie posiada dwóch kontrolerów DualShock 4. Co nie zmienia faktu, że na tle polskich sieci RTV AGD cena jest bezkonkurencyjna.

PlayStation VR (PSVR) - gdzie kupić najtaniej?

Czarny Piątek 2019: najlepsze oferty na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation VR class="wp-image-1048090" title="Czarny Piątek 2019: najlepsze oferty na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz PlayStation VR"

Raczej nie będzie dla was zaskoczeniem, że Amazon po raz kolejny zmiótł ofertę polskich sklepów. W sklepie Bezosa zestaw PSVR kupimy za 911 zł. W tej cenie otrzymamy nie tylko gogle wirtualnej rzeczywistości, ale również niezbędną do ich działania kamerę, a także kod na grę (w zasadzie zbiór mini-gier) VR Worlds.

Trzymamy rękę na pulsie!

Jak pisałem wcześniej, wpis będzie aktualizowany na bieżąco, gdy tylko pojawi się promocyjna oferta przebijająca najbardziej atrakcyjną promocję wymienioną w tekście, lub jej dorównująca. Dlatego koniecznie zajrzyjcie do nas podczas Czarnego Piątku oraz Cyber Poniedziałku. Z kolei jeśli posiadacie już konsolę PS4, musicie rzucić okiem na cyfrową wyprzedaż na najlepsze gry wideo dla tej konsoli.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA