REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Zapomnij o Black Friday. Wystartował Black Week 2019 - przegląd najlepszych promocji

Jeszcze kilka lat temu o Black Friday w Polsce nie było niemal mowy. Sytuacja diametralnie się jednak zmieniła Dzisiaj mamy poniedziałek, a w Polsce oficjalnie rozpoczął się Black Week 2019.

25.11.2019
13:37
Zapomnij o Black Friday. Wystartował Black Week - lista promocji
REKLAMA

Zakupowe święto pod nazwą Black Friday jest stosunkowo młode. Kilka lat temu w Polsce prawie nikt o nim nie słyszał, a jeśli słyszał, to nie myślał, aby je w jakikolwiek sposób obchodzić. Dynamiczny rozwój Internetu sprawił, że w Sieci zatarły się granice. Coś, co jeszcze do niedawna było zarezerwowane dla Amerykanów, przepłynęło ocean i jest już powszechne w całej Europie.

W ten właśnie sposób Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek dotarły do Polski. Od paru lat wydarzenia te są obecne w kraju nad Wisłą i z roku na rok zyskują na popularności. Aktualnie doszło do tego, że lokalne sklepy, które liczą na olbrzymie zyski, rozszerzyły piątkowe i poniedziałkowe zakupowe szaleństwo najpierw do Black Weekendu, a następnie do Black Weeku.

Black Week 2019 i Czarny Piątek 2019 w Polsce - promocje, kody rabatowe

25 listopada 2019 r. wystartował Black Week. Sklepy rozpoczęły promocje, które potrwają przez kilka dni. Do Cyber Poniedziałku (2 grudnia 2019 r.) na łamach Spider’s Web będziemy publikować najlepsze oferty.

REKLAMA

Jeśli nie widzisz naszej listy z promocjami i kodami rabatowymi na Black Week i  Black Friday 2019, KLIKNIJ TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA