REKLAMA

Wystarczy dotknąć ekranu, żeby się ubezpieczyć. W Kantorze Walutowym Alior Banku wykupisz teraz ubezpieczenie podróżne

Szykuje się atrakcyjny wyjazd i pilnie potrzebujesz ubezpieczenia podróżnego? Bez paniki. Wszystko można zrobić z poziomu aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Alior Banku - polisę wykupimy w dowolnym miejscu i czasie.

21.11.2019 12.35
Alior Bank zmiany internet
REKLAMA
REKLAMA

Alior Bank nie przestaje udoskonalać swojego Kantoru Walutowego. Po wprowadzeniu kolejnych nowości (np. płatności bezpośrednio w 23 walutach) oraz udostępnieniu aplikacji mobilnej przyszedł czas na kolejny krok. Chodzi o możliwość wykupienia ubezpieczenia podróżnego przez aplikację mobilną. Wystarczy jedynie zalogować się do Kantoru Walutowego, a na pulpicie od razu pokaże się nowa ikona przenosząca nas do zakładki ubezpieczenia. 

Kantor Walutowy proponuje ubezpieczenie podróżne w 3 wariantach

Nie trzeba fizycznie odwiedzać oddziału Alior Banku, aby kupić ubezpieczenie. Wystarczy aplikacja Kantoru Walutowego i kilka prostych kroków, a finalnie klient otrzymuje polisę na swój adres mailowy. Wspomniane ubezpieczenie podróżne dostępne jest w trzech wariantach, zróżnicowanych pod względem ceny i zakresu polisy. Istnieje także możliwość wykupienia rozszerzonej opcji – w ofercie dostępne są ubezpieczenia uwzględniające rekreacyjne uprawianie narciarstwa i snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych. Ubezpieczenia podróżne Kantoru Walutowego zaczyna się już od 2,31 zł za jeden dzień ochrony.

W ramach tej oferty można wykupić je dla maksymalnie 10 osób. Dostępne pakiety zawierają ochronę przed skutkami zdarzeń losowych podczas wyjazdów w zakresie: kosztów leczenia i assistance, NNW, bagażu podróżnego oraz OC w życiu prywatnym. Zakres ubezpieczenia obejmuje cały świat, a na terenie Polski wyłącznie podczas podróży w celu uczestnictwa w zorganizowanym wypoczynku. 

REKLAMA

Alior dodatkowo wdraża pushe mobilne

Kantor Walutowy Alior Banku wdraża również pushe mobilne, czyli powiadomienia ze swojej nowej aplikacji mobilnej. Dzięki temu użytkownik będzie informowany np. o wpływie środków na konto, czy o osiągnięciu zdefiniowanego kursu waluty.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA