Kup ubezpiecznie turystyczne i płać na wakacjach w obcej walucie. Poznaj nowe funkcje Kantoru Walutowego Alior Banku

Lokowanie produktu

Po doskonałym ubiegłym roku Kantor Walutowy Alior Banku nie zamierza spoczywać na laurach. Na początku tegorocznych wakacji poszerza swoją ofertę zwłaszcza dla miłośników zagranicznych wojaży i ma sporą szansę stać się dla nich ich własnym centrum turystycznym.

10.07.2019 15.20
Kantor Walutowy Alior Bank

W przyszły poniedziałek (15.07) Alior Bank zaprezentuje swój Kantor Walutowy w nowej odsłonie. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że ma sporą szansę pozytywnie wpłynąć na liczbę klientów. Tych Kantor Walutowy Alior Bank na początku roku miał już ponad 300 tys. Teraz jest ich już 330 tys.

Kantor Walutowy waluty

Kantor Walutowy, czyli centrum turystyczne klienta

Kantor Walutowy Alior Banku chce udowodnić wszystkim, że podróżowanie ciągle może być łatwe i przyjemne. Już za chwilę za pomocą tego serwisu transakcyjnego użytkownicy będą mogli bezpośrednio dzielić się między sobą płatnościami, przesyłać przelewy wpisując jedynie numer telefonu czy adres e-mail odbiorcy, prosić o przelew bez kopiowania numeru swojego rachunku, a także sprawdzić status operacji, takich jak zlecenia wymiany walut czy transakcje z blokadą. To nie wszystko. Klienci Kantoru Walutowego Alior Banku bez kłopotu zarządzą też kanałami dostępu i dopasują ustawienia powiadomień.

Nowością będzie możliwość zakupu w ten sposób ubezpieczenia turystycznego „PZU Pomoc w podróży”. Oferta będzie dostępna w trzech wariantach, a klient będzie mógł ubezpieczyć nie tylko siebie, ale i współtowarzyszy wyprawy.

Kartą Walutową zrobisz zakupy i wypłacisz gotówkę

Oferta Kantoru Walutowego Alior Banku będzie poszerzona o nowy produkt: Kartę Wielowalutową. Dzięki niej możliwe będą płatności bezpośrednio w 23 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym. W pozostałych walutach transakcje rozliczane będą po kursie Mastercard z rachunku EURO bez ponoszenia dodatkowych kosztów czy prowizji. W Karcie Wielowalutowej zastosowano mechanizm automatycznego wyboru waluty płatności – karta sama rozpozna walutę, w której dokonywana jest transakcja, i rozliczy ją na odpowiednich rachunkach.

Kartą Wielowalutową użytkownik Kantoru nie tylko zapłaci w hotelu, restauracji czy sklepie, ale – jeśli zajdzie taka potrzeba – wypłaci gotówkę bezpośrednio z rachunku w danej walucie. Taka karta ułatwi też zakupy online w zagranicznych sklepach i serwisach zakupowych. Możną się nią posługiwać w ramach płatności mobilnych Google Pay oraz Apple Pay.

Jest bezpłatna przez cały okres ważności, czyli 4 lata - o ile klient wykona nią dowolną transakcję w ciągu sześciu miesięcy od zamówienie karty. Inaczej będzie musiał zapłacić jednorazowo 15 zł. Karta Wielowalutowa będzie wydawana wszystkim użytkownikom Kantoru Walutowego Alior Banku i zastąpi tym samym obecne karty aktywne do końca swojego terminu ważności.

Kantor Walutowy rachunki

Kantor Walutowy za chwilę z własną aplikacją

Kantor Walutowy Alior Banku będzie dalej się rozwijał. W najbliższym czasie udostępni nową aplikację mobilną, która sprawi, że dostępność do coraz szerszego wachlarza możliwości tego serwisu transakcyjnego - będzie jeszcze prostsza. Poza tym, w przyszłości klienci Kantoru Walutowego Alior Banku będą mogli zasilić rachunek dowolną kartą debetową lub kredytową.

W przyszły poniedziałek (15.07) Kantor Walutowy Alior Banku zaprezentuje też nowy wygląd. Zaprojektowany w taki sposób, by jego obsługa była jeszcze bardziej intuicyjna. Strony portalu informacyjnego i transakcyjnego staną się w pełni responsywne, dzięki czemu dostosują się do urządzenia, na którym będą wyświetlane przez użytkownika.

*Materiał powstał przy współpracy z Alior Bankiem.

Lokowanie produktu
Najnowsze