REKLAMA

Samsung oddaje pieniądze. Super oferta na zakup Galaxy Note'a 10, S10e oraz Galaxy A10 i A20e

Samsung poinformował właśnie, że ruszyły listopadowe promocje na modele Galaxy Note10, S10e oraz Galaxy A10 i A20e. Specjalna oferta potrwa do 24 listopada.

08.11.2019 16.47
Super oferta na zakup Galaxy Note'a 10, S10e oraz A10 i A20e
REKLAMA
REKLAMA

Samsung przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy między 8 a 24 listopada br. kupią modele Galaxy Note10, Galaxy S10e, Galaxy A10 lub Galaxy A20e.

Przy zakupie flagowca Galaxy Note10 lub Galaxy S10e można odzyskać dodatkowe 500 zł za swój dotychczasowy smartfon, a zakup modeli Galaxy A10 oraz A20e premiowany jest kwotą 150 zł, którą klienci będą mogli odebrać z bankomatów sieci Euronet - informuje producent.

Promocja na zakup Samsungów Galaxy Note 10 i Galaxy S10e

Samsung Galaxy Note 10

Aby skorzystać z tej oferty specjalnej należy zakupić Samsunga Galaxy Note 10 lub Samsunga Galaxy S10e u jednego z handlowych partnerów marki Samsung:

Czy warto kupić akurat jeden z tych smartfonów? Naszą recenzję Samsunga Galaxy Note 10 znajdziesz tutaj (spoiler: warto). Natomiast recenzję Samsunga Galaxy S10e znajdziesz tutaj (spiker: też warto).

Galaxy S10e lub Note'a 10 należy kupić do 24 listopada 2019 r. i należy aktywować go do 27 listopada 2019 r. Przez aktywację producent rozumie „uruchomienie urządzenia na czas co najmniej 5 minut i zaakceptowanie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA)”. Do poprawnego dokonania aktywacji konieczna jest aktywna karta SIM polskiego operatora oraz dostęp do sieci. Następnie konieczne będzie zalogowanie się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny po zalogowaniu. Należy go wypełnić w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia. Jest więc kilka dat do pilnowania.

Potem będzie już z górki.

W ciągu 14 dni po potwierdzeniu rejestracji formularza, w Aplikacji Samsung Members zostanie wyświetlony baner z voucherem o wartości 500 złotych. Voucher jest ważny w ciągu 7 dni od daty pobrania i można dzięki niemu zwiększyć wycenę obecnego smartfonu sprzedawanego w ramach promocji Odkup - informuje producent.

Otrzymany w ten sposób voucher klient może wykorzystać przy sprzedaży swojego starego smartfona na wycena.samsung.pl.

Promocja na zakup Samsungów Galaxy A10 i A20e

W przypadku tych dwóch tańszych modeli procedura jest identyczna. Kupujesz Samsunga Galaxy u jednego z partnerów i robisz to w konkretnym terminie. Aktywujesz go. Wypełniasz formularz. Czekasz.

Po upływie 14 dni od aktywacji urządzenia otrzymujemy kod, który uprawnia do otrzymania zwrotu części ceny zakupionego urządzenia w wysokości 150 zł. Wypłaty dokonujemy w bankomacie w ciągu 7 dni od momentu aktywacji kodu - wyjaśnia producent.

REKLAMA

Wspomniane 150 zł klienci będą mogli odebrać w bankomatach sieci Euronet.

Szczegółowe informacje na temat promocji oraz regulamin znaleźć można na stronie premia.samsung.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA