REKLAMA

Tidal, HBO GO, Liga Mistrzów i Liga Europy przez 3 miesiące za darmo w abonamencie Plusa

Klienci Plusa mogą skorzystać ze świątecznej promocji, w ramach której otrzymają darmowy dostęp do serwisów Tidal i HBO GO oraz możliwość oglądania europejskich pucharów piłkarskich: Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

04.11.2019 10.40
plus internet światłowód
REKLAMA

Od 4 listopada abonamentowi klienci sieci Plus otrzymają możliwość wypróbowania przez 3 miesiące usług Tidal, IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium.

REKLAMA

Promocja dotyczy trzech usług:

  • Tidala - czyli muzycznego serwisu streamingowego oferującego dostęp do milionów utworów różnych wykonawców.
  • Pakietu IPLA HBO, w ramach którego otrzymujemy dostęp do usługi HBO GO, a także filmów i seriali z kanałów Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White.
  • Pakietu IPLA Polsat Sport Premium, oferującego transmisje meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz do kanałów Polsat Sport Premium 1 i 2 na ipla.tv.

Po trzech miesiącach klienci Plusa mogą wyłączyć poszczególne usługi lub kontynuować korzystanie z nich za opłatą. Tidal po promocji kosztuje 19,99 zł za miesiąc, IPLA HBO - 20 zł za miesiąc, a IPLA Polsat Sport Premium - 40 zł/miesiąc.

Z promocji mogą skorzystać abonenci taryf Plus Abonament.

Plus Abonament składa się z kilku taryf z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich oraz pakietami danych zależnymi od wysokości abonamentu.

Klienci, którzy wybiorą taryfę za 30 zł otrzymają 2 GB miesięcznie na przesył danych. Za 40 zł pakiet podwoi się do 4 GB. Przy 50 zł dostaniemy 12 GB i możliwość dalszego korzystania z internetu z prędkością 1 Mb/s. Podobnie będzie w ofercie za 70 zł, gdzie pakiet wynosi 24 GB, a po jego wykorzystaniu prędkość wyniesie 2 Mb/s. Za 75 zł dostaniemy 72 GB (1 Mb/s po wykorzystaniu).

 class="wp-image-1032209"

Dodatkowo w planie taryfowym za 70 zł jeden z trzech wspomnianych pakietów jest dostępny w cenie abonamentu. Przez 3 miesiące możemy korzystać bezpłatnie z pozostałych dwóch usług.

REKLAMA

Klienci korzystający już z abonamentu za 50 zł lub wyższego mogą dokupić kolejny numer za 50 proc. ceny taryfy. W abonamentach za 30 i 40 zł taka możliwość występuje przy zakupie oferty.

Promocja na darmowy 3-mięcieczny dostęp do Tidala, pakietów IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium dostępna jest do 26 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA