REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Tidal - jak zrezygnować, przestać płacić i usunąć konto w usłudze?

Korzystasz z Tidala, ale chcesz zrezygnować z usługi lub przerzucić się na inną? Dowiedz się, co należy w tym celu zrobić.

23.06.2021
17:14
tidal jak zrezygnowac jak usunac konto
REKLAMA

Tidal - jak zrezygnować

REKLAMA

Użytkownicy usługi streamingowej, którzy z różnych powodów pragną rozstać się z TIDAL, mogą zrobić to niezależnie od tego, czy subskrybują tę platformę, czy korzystają jedynie z darmowego okresu próbnego. Rezygnacja wygląda w różnorodny sposób w zależności od serwisu, za pomocą którego korzysta się z usługi. 

Tidal - jak przestać płacić

Jak przestać płacić i tym samym anulować subskrypcję na platformie TIDAL? Wystarczy wejść na stronę TIDAL.com, następnie zalogować się, używając swojego loginu i hasła. Kiedy wejdziesz do serwisu, przejdź do zakładki ,,subskrypcja’’ , a w następnym kroku wybierz opcję ,,Anuluj moją subskrypcję’’ i ją potwierdź. 

Jeśli chcesz przestać płacić i tym samym anulować subskrypcję w systemie Android: zaloguj się do aplikacji, używając swojego loginu i hasła. Gdy zalogujesz się w serwisie, przejdź do zakładki ,,moja kolekcja’’, a następnie wybierz pole z napisem ,,ustawienia’’. 

W kolejnych krokach wybierz po sobie następujące opcje: ,,edytuj profil’’, ,,zarządzaj subskrypcją’’, ,,subskrypcja’’, ,,anuluj subskrypcję’’. Ostatnim krokiem będzie potwierdzenie anulowania abonamentu.

Rezygnacja z TIDAL na iPhone'ach odbywa się za pośrednictwem Apple Wallet / iTunes. Trzeba pamiętać, że w aplikacji Apple Wallet powinna znajdować się aktywna subskrypcja, jej brak oznacza, że użytkownik rozlicza się w inny sposób. 

Pierwszym krokiem do rezygnacji jest wejście w aplikację ,,ustawienia’’, a następnie wybranie swojego imienia i zakładki ,,subskrypcje’’. Następnie należy wybrać odpowiednią subskrypcję i ją anulować.

Aby dowiedzieć się jak usunąć konto TIDAL u operatora sieci komórkowej lub na swoim urządzeniu Sprint, należy skontaktować się z działem obsługi klienta, kontakt znajduje się na stronie operatora.

TIDAL - jak usunąć konto

Rezygnacja z konta w aplikacji TIDAL oznacza jego usunięcie. Można to zrobić na 2 sposoby.  Pierwszym sposobem jest skasowanie konta za pomocą strony internetowej:„https://support.tidal.com/hc/en-us/requests/new” - po zalogowaniu się na konto, trzeba wybrać prośbę o skasowanie konta, wpisać adres e-mail, imię i język. W kolejnym kroku użytkownik powinien przejść do kategorii wsparcia i wybrać opcję ,,INNE’’, a następnie - w polu Opis - wpisać nazwę konta i wskazać powód usunięcia. Po wykonaniu wszystkich kroków należy wybrać pole ,,prześlij’’.

REKLAMA

Drugim sposobem jest rezygnacja z konta za pomocą e-maila Należy wejść na swoją skrzynkę i wysłać wiadomość z prośbą o usunięcie wybranego przez siebie konta na adres: support@tidalhifi.com, wpisując w temacie wiadomości następującą treść: ,, ZAPYTAJ O USUŃ MOJE KONTO’’. Proces ten trwać może od 24 do 72 godzin. W tym czasie profil użytkownika powinien zniknąć z bazy danych. 

Zdjęcie: DANIEL CONSTANTE / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA