REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play wystartował ze świąteczną ofertą na smartfony

Do Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc, ale w ofercie Play już pojawiły się świąteczne oferty na smartfony i gadżety.

09.11.2019
10:21
play internet stacjonarny vectra
REKLAMA
126 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jeżeli planujesz zmienić smartfon albo kupić dostęp do telewizji, Play ma dla ciebie kilka świątecznych ofert.

 class="wp-image-1015874"

Pierwsza promocja obejmuje smartfon Samsung Galaxy A70, który jest dostępny za symboliczną złotówkę. Wcześniej trzeba był poza niego zapłacić 469 zł. Ta oferta dotyczy abonamentu Play Solo M kosztującego 105 zł miesięcznie, przy zobowiązaniu na 24 miesiące.

W tej cenie dostajemy nielimitowane połączenia na smartfony i telefony stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 20 GB internetu do wykorzystania w Polsce. Do tego dostajemy też pół roku gratis w serwisie Tidal.

Samsung Galaxy A70 za 1 zł class="wp-image-1035998"

Samsung Galaxy A70 to udany smartfon ze średniej półki, który wyróżnia się dużym ekranem Super AMOLED o przekątnej aż 6,7 cala i proporcjach 20:9. Smartfon ma też pojemny akumulator (4500 mAh) i potrójny aparat fotograficzny. Główna matryca ma aż 32 megapiksele, a do tego dostajemy też moduł ultraszerokokątny i sensor głębi przydatny w portretach.

Jest też zestaw Xiaomi Mi 9 Lite z opaską Mi Band 4 za 1 zł

 class="wp-image-1036001"

Druga świąteczna oferta obejmuje zestaw Xiaomi: smartfon Mi 9 Lite oraz bardzo popularną opaskę fitnessową Mi Band 4. To wszystko jest dodawane za złotówkę do abonamentu Play Solo M kupionego na 24 miesiące. Podobnie jak przy poprzedniej ofercie, mamy tu nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB Internetu w cenie 105 zł/mies.

Opaskę Xiaomi Mi Band 4 przedstawił Dawid Kosiński na naszym filmie, a smartfon Xiaomi Mi 9 Lite to mocny zawodnik na średniej półce. Ekran Super AMOLED ma 6,39 cala, a główny aparat ma aż 48 megapikseli. Jest wspierany obiektywem ultraszerokokątnym i modułem głębi. Całość napędza procesor Snapdragon 710 i aż 6 GB RAM.

Trzeci zestaw obejmuje Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie i HBO GO przez 6 miesięcy gratis

 class="wp-image-1036004"

Ten promocyjny abonament jest dostępny przy zawarciu nowej umowy lub aneksu do istniejącej umowy z ofertą Play M, Play L lub Play Homebox.

W ramach bazowego abonamentu mamy dostęp do 33 kanałów, w tym do Fox, Fox Comedy, National Geographic, Disney Channel, Disney Junior, Comedy Central, History, TNT, Paramount Channel, BBC Lifestyle, jak i sportowych Eleven Sports 3 i 4. Jest też możliwość oglądania treści na żądanie.

Jest też jeden bonus: pakiet rodzinny w cenie 20 zł za osobę.

Abonament “20 zł miesięcznie” jest dostępny dla grup osób składających się z minimum pięciu osób. W skład może wchodzić rodzina bądź znajomi. Za 20 zł/os. jest dostępna oferta S zawierana na 24 miesiące, w skład której wchodzą nielimitowane rozmowy, SMS/MMS po 19 gr i po 5 GB internetu miesięcznie na każdej karcie SIM.

REKLAMA

Aby uzyskać taką cenę, trzeba wyrazić zgodę na e-fakturę (daje to rabat o 5 zł) i zgody marketingowe włącznie z profilowaniem (rabat o kolejne 5 zł). Są też wyższe oferty:

  • M za 30 zł/os., dająca pełen no-limit i 10 GB internetu z pełną prędkością na każdej karcie SIM, a do tego 3 miesiące Tidala gratis i podstawowy pakiet kanałów Play Now;
  • L za 35 zł/os., dająca pełen no-limit i 30 GB internetu z pełną prędkością na każdej karcie SIM, a do tego 6 miesiący Tidala gratis, podstawowy pakiet kanałów Play Now i jeden dodatkowy pakiet gratis (Extra, Sport lub Kids).
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA