REKLAMA

Play wystartował ze świąteczną ofertą na smartfony

Do Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc, ale w ofercie Play już pojawiły się świąteczne oferty na smartfony i gadżety.

09.11.2019 09.21
play internet stacjonarny vectra
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli planujesz zmienić smartfon albo kupić dostęp do telewizji, Play ma dla ciebie kilka świątecznych ofert.

Pierwsza promocja obejmuje smartfon Samsung Galaxy A70, który jest dostępny za symboliczną złotówkę. Wcześniej trzeba był poza niego zapłacić 469 zł. Ta oferta dotyczy abonamentu Play Solo M kosztującego 105 zł miesięcznie, przy zobowiązaniu na 24 miesiące.

W tej cenie dostajemy nielimitowane połączenia na smartfony i telefony stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 20 GB internetu do wykorzystania w Polsce. Do tego dostajemy też pół roku gratis w serwisie Tidal.

Samsung Galaxy A70 za 1 zł

Samsung Galaxy A70 to udany smartfon ze średniej półki, który wyróżnia się dużym ekranem Super AMOLED o przekątnej aż 6,7 cala i proporcjach 20:9. Smartfon ma też pojemny akumulator (4500 mAh) i potrójny aparat fotograficzny. Główna matryca ma aż 32 megapiksele, a do tego dostajemy też moduł ultraszerokokątny i sensor głębi przydatny w portretach.

Jest też zestaw Xiaomi Mi 9 Lite z opaską Mi Band 4 za 1 zł

Druga świąteczna oferta obejmuje zestaw Xiaomi: smartfon Mi 9 Lite oraz bardzo popularną opaskę fitnessową Mi Band 4. To wszystko jest dodawane za złotówkę do abonamentu Play Solo M kupionego na 24 miesiące. Podobnie jak przy poprzedniej ofercie, mamy tu nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB Internetu w cenie 105 zł/mies.

Opaskę Xiaomi Mi Band 4 przedstawił Dawid Kosiński na naszym filmie, a smartfon Xiaomi Mi 9 Lite to mocny zawodnik na średniej półce. Ekran Super AMOLED ma 6,39 cala, a główny aparat ma aż 48 megapikseli. Jest wspierany obiektywem ultraszerokokątnym i modułem głębi. Całość napędza procesor Snapdragon 710 i aż 6 GB RAM.

Trzeci zestaw obejmuje Play Now TV Box za 10 zł miesięcznie i HBO GO przez 6 miesięcy gratis

Ten promocyjny abonament jest dostępny przy zawarciu nowej umowy lub aneksu do istniejącej umowy z ofertą Play M, Play L lub Play Homebox.

W ramach bazowego abonamentu mamy dostęp do 33 kanałów, w tym do Fox, Fox Comedy, National Geographic, Disney Channel, Disney Junior, Comedy Central, History, TNT, Paramount Channel, BBC Lifestyle, jak i sportowych Eleven Sports 3 i 4. Jest też możliwość oglądania treści na żądanie.

Jest też jeden bonus: pakiet rodzinny w cenie 20 zł za osobę.

Abonament “20 zł miesięcznie” jest dostępny dla grup osób składających się z minimum pięciu osób. W skład może wchodzić rodzina bądź znajomi. Za 20 zł/os. jest dostępna oferta S zawierana na 24 miesiące, w skład której wchodzą nielimitowane rozmowy, SMS/MMS po 19 gr i po 5 GB internetu miesięcznie na każdej karcie SIM.

REKLAMA

Aby uzyskać taką cenę, trzeba wyrazić zgodę na e-fakturę (daje to rabat o 5 zł) i zgody marketingowe włącznie z profilowaniem (rabat o kolejne 5 zł). Są też wyższe oferty:

  • M za 30 zł/os., dająca pełen no-limit i 10 GB internetu z pełną prędkością na każdej karcie SIM, a do tego 3 miesiące Tidala gratis i podstawowy pakiet kanałów Play Now;
  • L za 35 zł/os., dająca pełen no-limit i 30 GB internetu z pełną prędkością na każdej karcie SIM, a do tego 6 miesiący Tidala gratis, podstawowy pakiet kanałów Play Now i jeden dodatkowy pakiet gratis (Extra, Sport lub Kids).
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA