Piękny obraz, ozdobne oświetlenie i… rewelacyjny dźwięk. Tegoroczne Philips OLED+ TV są genialne

Lokowanie produktu: Audio Video Show

Na targach Audio Video Show 2019 nie zabrakło telewizorów Philipsa. Te jak zawsze brylują swoimi OLED-owymi matrycami i ozdobnym oświetleniem Ambilight. W tym roku pojawiło się jednak coś nowego. Bardzo istotnego.

09.11.2019 12.33
Philips OLED+984

Niemal każda moja recenzja telewizora z wysokiej półki cenowej zawiera dodatkowy akapit zalecający dokupienie dodatkowego nagłośnienia – kina domowego, kolumn czy soundbara. Z bardzo prostej przyczyny: uważam, że obrazowi tak wysokiej jakości powinno towarzyszyć równie satysfakcjonujące brzmienie dźwięku. Tymczasem większość tych supernowoczesnych telewizorów jest niesamowicie smukła, a to oznacza, że ich producenci nie mają gdzie upchać głośników stosownego rozmiaru, gwarantującego odpowiednią jakość.

Philips w tym roku zdecydował, że nie wszyscy mają ochotę na dodatkową fatygę i wydatki. W jego bieżącej ofercie telewizorów OLED znajdziemy co prawda modele ze zwykłym nagłośnieniem, do których zdecydowanie warto podłączyć zewnętrzne moduły. Sztandarowe produkty są jednak wyposażone w zestaw o – jak twierdzi producent – audiofilskiej klasie. A wy możecie go sprawdzić na targach Audio Video Show 2019.

Philips OLED+984 class="wp-image-1036172"

Philips OLED+984 w Polsce. Do oglądania i słuchania na Audio Video Show 2019.

Głośniki od Bowers & Wilkins, jakie wykorzystał Philips w swoim sztandarowym modeu, posiadają wiele charakterystycznych rozwiązań marki stosowanych w jego najdroższych rozwiązaniach. System znajduje się poniżej ekranu, co pozwoliło na zamontowanie mocniejszego zewnętrznego głośnika wysokotonowego oraz subwoofera, który świetnie radzi sobie z odtwarzaniem basów w dużych pomieszczeniach.

Philips OLED+984 class="wp-image-1036175"

Nowe OLED-y Philipsa to oczywiście nie tylko wysoka jakość dźwięku. Za jakość obrazu odpowiada procesor Philips P5 trzeciej generacji, zespolony z gwarantującą doskonały obraz i rewelacyjną reprodukcję kolorów matrycę OLED. Bardzo jasną, jak na telewizor tego rodzaju. Całość uzupełnia dynamiczne, na bieżąco dostosowujące się do obrazu oświetlenie Ambilight, budujące skutecznie stosowny nastrój podczas seansu.

Philips OLED+984 class="wp-image-1036181"

Dziś aż do końca weekendu można się przekonać na własne oczy jak Philips OLED+ sprawdza się w rzeczywistości – wystarczy odwiedzić targi Audio Video Show 2019 i stoisko producenta. Samo wydarzenie to również mnóstwo innych atrakcji dla entuzjastów pięknego obrazu i dźwięku. Najciekawsze z nich wybraliśmy dla was w tym materiale.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze