REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Niezadowoleni z czasu pracy Galaxy S10 na akumulatorze? S11 ma być znacznie lepszy

Wygląda na to, że Galaxy S11 będzie miał więcej wspólnego z Galaxy Note’em niż do tej pory. Nie, nie chodzi o rysik, a coś znacznie bardziej praktycznego. A konkretniej: o pojemność akumulatora.

09.11.2019
16:22
samsung galaxy s10+ performance edition 1tb 1tbchallenge
REKLAMA
REKLAMA

Galaxy S10 to bez wątpienia rewelacyjny pod wieloma względami telefon. Do ideału mu jednak nieco brakuje, a jego piętą achillesową – zwłaszcza w zestawieniu z nowym iPhone’em – wydaje się być czas pracy na akumulatorze. Telefon ten prawdopodobnie będziesz ładować przynajmniej raz dziennie.

Jego następca ma być dużo lepszy. Dostępny w trzech wersjach Galaxy S11 (i podobno z rewelacyjnym aparatem) ma mieć znacznie pojemniejsze ogniwo, jeżeli wierzyć ustaleniom redakcji WinFuture.

Akumulator w telefonie Samsung Galaxy S11 niczym ten z Galaxy Note10+.

Sztandarowy telefon Samsunga, który ma zostać zaprezentowany na początku przyszłego roku, ma być wyposażony w bardzo pojemny akumulator. W standardowej wersji – oznaczonej po prostu jako Galaxy S11 – mamy znaleźć ogniwo o pojemności aż 4300 mAh. Dla porównania, Galaxy S10 zawiera akumulator o pojemności 3400 mAh, więc różnica jest kolosalna.

REKLAMA

Równie dobrze wygląda sprawa tańszego Galaxy S11e, który ma być następcą telefonu Galaxy S10e. Sprzedawany aktualnie model jest wyposażony w ogniwo o pojemności 3100 mAh. Jego następca, a więc S11e, ma nam zapewnić akumulator o pojemności 4000 mAh.

Wiele wskazuje na to, że Galaxy S11 będzie godną odpowiedzią na iPhone’a 11. Jeżeli potwierdzą się plotki o długim czasie na akumulatorze a także o obecności wyjątkowo zaawansowanej, 108-megapikselowej jednostki fotograficznej, to czeka nas premiera wyjątkowo użytecznego i świetnie wyposażonego telefonu. Choć prawdopodobnie też bardzo drogiego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA