REKLAMA

Darmowa dostawa kurierem w Allegro Smart! Kiedy można z niej skorzystać?

Usługa Allegro Smart! zapewnia jej abonentom darmową dostawę do Paczkomatów i Punktów odbioru. Od teraz obejmuje ona również darmową dostawę kurierem.

25.11.2019 13.36
Darmowa dostawa kurierem w Allegro Smart! Cennik usługi
REKLAMA
REKLAMA

Osoby dokonujące częstych zakupów za pośrednictwem Allegro powinny rozważyć opłacenie abonamentu Smart!. W ramach comiesięcznej opłaty 8,99 zł (lub 49 zł rocznie) otrzymujemy darmowe dostawy bez limitu przesyłek, darmowy zwrot i dostęp do Smart! okazji.

Wspomniana darmowa dostawa była jednak do tej pory ograniczona wyłącznie do Paczkomatów i jednego z ponad 20 tys. Punktów odbioru – należą do nich placówki Poczty Polskiej, stacje Orlen, kioski Ruch i sklepy Żabka. Na szczęście Allegro ma dla nas fajną niespodziankę, na dodatek wprowadzoną w idealnym momencie.

Allegro Smart! od teraz z darmową dostawą kurierem

Zauważyliśmy, że klienci używający Allegro Smart! kupują obecnie czterokrotnie więcej niż inni klienci. Przewidujemy, że dodanie kuriera do Allegro Smart! zwiększy tę liczbę nawet o 50 proc - twierdzi Francois Nuyts, prezes Allegro.

Minimalna wartość jednorazowego zamówienia to 100 zł w dla darmowej dostawy kurierem i 40 zł dla dostaw do punktu. Nie możemy więc wykorzystać naszego członkostwa Smart! do szybkiej i taniej dostawy jakiegoś drobiazgu.

Obecnie większość paczek w ramach Allegro Smart! dochodzi w czasie do dwóch dni – twierdzi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro.

Z usługi wyraźnie też chcemy korzystać. Jak wynika z danych podanych przez Allegro, sprzedawcy oferujący Allegro Smart! odnotowali od wprowadzenia usługi wzrost liczby transakcji o 37 proc., podczas gdy sprzedawcy nie oferujący opcji Smart! zwiększyli liczbę transakcji o 16 proc.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA