1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Chcesz świętować z polskimi piłkarzami awans na Mistrzostwa Europy? Wygraj bilet na mecz w konkursie Alior Banku

Lokowanie produktu

Eliminacje do Mistrzostw Europy zbliżają się ku końcowi. Polska reprezentacja prowadzi w grupie G i jest już praktycznie jedną nogą na tych zawodach. Jeżeli chcesz zobaczyć na żywo, jak nasi piłkarze stawiają kropkę nad „i”, to Alior ma do rozdania bezpłatne wejściówki na ostatnie spotkanie grupowe podopiecznych Jerzego Brzęczka.

09.10.2019
14:05
Wygraj bilet na mecz w konkursie Alior Banku

Robert Lewandowski i spółka miewali w trakcie eliminacji trudne chwile, męczyli się z przeciwnikami gorszymi o dwie półki i zaliczyli nieoczekiwaną porażkę w Lublanie ze Słowenią. Mimo to, nikt nie wierzy chyba, że polska reprezentacja mogłaby nie zakwalifikować się do Mistrzostw Europy. Przewodzimy przecież grupie G od samego początku eliminacji.

W ostatnim meczu zmierzymy się ze Słowenią na Stadionie Narodowym. Nie mogło się chyba lepiej złożyć! Po pierwsze będzie to świetna okazja do rewanżu, po drugie dokonamy tego na własnym podwórku. Swoje robi też magia Stadionu Narodowego. Trudno to racjonalnie wytłumaczyć, ale polscy piłkarze niesieni dopingiem kilkudziesięciu tysięcy gardeł stają się zupełnie inną drużyną. Dość powiedzieć, że biało-czerwoni nie przegrali na stołecznym obiekcie meczu od 5,5 roku.

Mecz ze Słowenią ma być wisienką na torcie. Podsumowaniem eliminacji, które mają zaprowadzić nas na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. Spodziewamy się więc wielkiej fety, szampana i świętowania sukcesu na ulicach stolicy jeszcze długo po ostatnim gwizdku.

Konkurs Alior Banku

Do przeżywania tych emocji nie trzeba jednak ustawiać się w kolejce po bilet. Można go dostać dużo prościej. Alior organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 100 bezpłatnych biletów na ostatni mecz eliminacji reprezentacji Polski.

Haczyki? Jest tylko jeden. Choć chyba nie do końca można go tak nazwać, bo dla większości osób, które korzystają z bankowości elektronicznej, będzie to naturalne jak oddychanie. Albo widok Lewandowskiego ładującego bramkę na Narodowym.

By wziąć udział w konkursie należy pobrać aplikację mobilną Alior Bank, zalogować się do niej pierwszy raz i wykonać za jej pomocą przynajmniej jedną transakcję na kwotę min. 10 zł. Następnie, za pomocą formularza należy odpowiedzieć na pytanie: „Co zyskujesz dzięki aplikacji mobilnej Alior Bank za granicą?”. Premiowane są odpowiedzi krótkie (2-3 zdania), ale jednocześnie kreatywne. Konkurs będzie rozgrywany na stronie https://wygrajbilet.aliorbank.pl/.

Jedna apka, a tyle wygody

Alior co prawda wymaga od nas wgrania na smartfon aplikacji, innej drogi do wygrania biletów po prostu nie ma. Fakty są jednak takie, że… nie wiem, jak ktoś, kto nie zainstalował sobie apki bankowej, daje radę na co dzień funkcjonować. Wygoda i szybkość  dokonywania płatności w ten sposób jest uzależniająca. Sam korzystam dzisiaj ze swojego konta bez użycia telefonu głównie na początku miesiąca, gdy muszę zapłacić rachunki i dokonać kilku innych większych transakcji. Przez resztę czasu oddział bankowy i laptopa zastępuje mi smartfon.

Co można zyskać instalując aplikację Aliora? Na pewno dużo szybciej pójdzie nam dokonywanie przelewów. Można je wykonać za pomocą Blika nawet wtedy, gdy znamy tylko numer telefonu osoby, do której wysyłamy pieniądze. Wygodna może się też okazać funkcja „skanuj i zapłać”, dzięki której dane z faktury same wskakują nam do formularza po zeskanowaniu kodu QR.

W sklepie skrócimy sobie za to czas potrzebny na zrobienie zakupów przykładając telefon do terminala i wykorzystując technologię NFC. Stan konta sprawdzimy chwilę później, zerkając na ekran telefonu jednym okiem, jednocześnie pakując te zakupy do samochodu. Jak? Aplikacja wyświetla nam stan konta i trzy ostatnie operacje bez konieczności logowania się do systemu. Niby nic, ale gdy człowiek loguje się dziennie do nastu platform i portali zaczyna doceniać takie mikroudogodnienia.

Patrząc w drugą stronę – dużo prościej będziemy mogli udostępnić nasz numer konta. Aplikacja Aliora umożliwia przesłanie rachunku poprzez sms, email i Messengera.

Bezpośrednio z poziomu telefonu możemy też go sobie doładować. A jeżeli zgubimy kartę płatniczą, aplikacja pomoże błyskawicznie ją zablokować i, jeżeli okaże się, że to fałszywy alarm, tak samo szybko odblokować i korzystać z niej dalej.

Jeżeli wybieracie się na mecz reprezentacji Polski do Warszawy i często korzystacie z usług banku warto tę propozycję rozważyć. Bilet za 180 zł piechotą przecież nie chodzi.

* Materiał powstał we współpracy z Alior Bank

Lokowanie produktu
Najnowsze