REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Co wyjdzie z czarnej dziury? Nowy zwiastun rzuca nieco światła na Fortnite: Rozdział 2

Najpopularniejsza gra z gatunku battle royale zniknęła w czarnej dziurze. Mimo to już wiemy, jak w niedalekiej przyszłości ma wyglądać rozgrywka. Sprawdzamy, co na temat Fortnite: Chapter 2 mówi nam trailer, który właśnie wyciekł do sieci.

15.10.2019
11:58
fortnite czarna dziura chapter 2 rozdzial sezon 11 season
REKLAMA
REKLAMA

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów, która stała się królem gatunku battle royale. Produkcja, której podstawowej założenia polegają na rzucaniu stu graczy na zmniejszającą się w czasie arenę, by mordowali się nawzajem, aż zostanie tylko jeden, od kilku lat bije rekordy popularności.

Epic Games, czyli deweloperzy odpowiedzialni za Fortnite, robią wszystko, by utrzymać zainteresowanie swoją grą.

Firma nawiązuje partnerstwa ze znanymi markami, na mocy których na mapie w Fortnite pojawili się m.in. Thanos i Avengersi. Wprowadzono też sezony, czyli kilkutygodniowe okresy, podczas których można zdobywać limitowane przedmioty kosmetyczne poprzez wykonywanie ograniczonych czasowo wyzwań… lub poprzez wydawanie gotówki.

W kolejnych sezonach Fortnite pojawiają się też nowe tryby rozgrywki, a w międzyczasie gra w pełni zaczęła wspierać tryb cross-play. Dzięki temu mogą się ze sobą bawić posiadacze pecetów, wszystkich trzech konsol do gier oraz urządzeń mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Fortnite: Chapter 2 / Season 11 - o co chodzi?

Nowa aktualizacja to coś więcej niż kolejny, 11. już sezon. Fortnite: Chapter 2, bo tak mówi się teraz o grze, zwiastuje dużo większe zmiany. Na razie wszyscy siedzą jak na szpilkach, bo w miniony weekend gracze, wraz z mapą i menu, zostali wessani w czarną dziurę. Nadal nie wiadomo, co dalej.

REKLAMA

Nieco światła na to, czym może być Fortnite: Rozdział 2 rzuca trailer, który wyciekł właśnie do sieci. Widać na nim krótkie sceny z gry po aktualizacji. Gracze mogą nie tylko pływać - zarówno wpław, jak i na motorówkach - ale również… łowić ryby. Fajna opcja dla pacyfistów.

W grze pojawi się też opcja podnoszenia rannych towarzyszy na polu walki. Inne nowe elementy mechaniki rozgrywki to opcja chowania się po śmietnikach, by zaatakować wrogów z ukrycia. Pytanie, czy to wszystko, czy też może Epic Games jeszcze czymś nas zaskoczy…

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA