REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Hat trick! Facebook, Instagram i Messenger nie działają

Użytkownicy z wielu rejonów świata (w tym z Polski) mają problem z działaniem Messengera, Instagrama i Facebooka. 

30.10.2019
18:15
bezpieczeństwo danych na Facebooku
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli masz nie możesz wrzucić na Facebooka zdjęcia pachnącego cudownie steku, Instagram nie chce wczytywać kolejnych fotografii, a koleżanka nie odpisuje na Messengerze na kluczowe pytanie: „które buty założyć?” - wiedz, że coś się dzieje. Występuje problem z usługami Facebooka: Instagramem, Messengerem i samym Facebookiem. Najwięcej zgłoszeń dotyczy Messengera, co potwierdza serwis DownDetector.

Facebook, Instagram i Messenger nie działają. Co robić?

Nie mamy najmniejszego wpływu na działanie wyżej wymienionych usług, mamy za to dla was kilka propozycji, jak wypełnić lukę.

Po pierwsze, polecamy tekst Marcina Połowianiuka o tym, jak sprawdza się Samsung Galaxy Fold w roli tabletu. Miłośnicy dronów mogą przeczytać pierwsze wrażenia z użytkowania DJI Mavic Mini autorstwa Krzysztofa Basela. Tomasz Domański pisze o kwantowych akumulatorach. Sam polecam relację z testów 5G w Lublinie.

REKLAMA

Na Rozrywka.Blog przeczytacie o tym, że serial o Targaryenach wypchnął „Bloodmoon”. Autoblog serwuje relację ze zlotu youngtimerów w 2044 r., a Bizblog tekst o końcu Tesco w Polsce.

Miłej lektury!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA