REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Najlepsze funkcje Xiaomi Mi Mix Alpha pokazane na GIF-ach. To robi wrażenieNie pytajcie, jak to się będzie rysowało. Nie pytajcie, jak często będzie się naciskało niechciane funkcje. Nie pytajcie, jak to włożyć do etui. Nie pytajcie o nic. Po prostu patrzcie, co przygotowało Xiaomi.

24.09.2019
12:53
Xiaomi Mi Mix Alpha ekran funkcje
REKLAMA
REKLAMA

Xiaomi zaprezentował koncept nowego smartfona z serii Mi Mix. To Xiaomi Mi Mix Alpha, który na razie nie wchodzi do sprzedaży, ale firma nie mogła się powstrzymać i nie chciała go dalej ukrywać przed naszymi oczami. Nie dziwię się.

Xiaomi Mi Mix Alpha robi piorunujące wrażenie

Ekran przechodzi płynnie z przodu smartfona na jego boki, a dalej na plecki. Gołym okiem widać, że tylna część urządzenia jest w zdecydowanej większości pokryta ekranem. Niewiele zabrakło, żeby o Xiaomi Mi Mix Alpha można było powiedzieć, że „cały jest ekranem” (Apple tak mówił już o iPhonie X, hue hue hue).

Nie jest wyłącznie renderem. Xiaomi Mi Mix Alpha jest konceptem. To oznacza, że istnieje naprawdę - telefon pojawił się na scenie podczas dzisiejszej konferencji Xiaomi.

Smartfon można wybudzić i odblokować, aby przeszedł do pulpitu. Podczas prezentacji na żywo nie odważono się na pokazanie czegoś więcej. Resztę zobaczyliśmy na wymuskanych materiałach wideo.

Oto on. Xiaomi Mi Mix Alpha w pełnej krasie.

Ekran na bokach urządzenia może być wykorzystany do regulacji głośności.

Mogą tam być też skróty do aplikacji.

Ekran Xiaomi Mi Mix Alpha podczas rozmowy będzie zachowywał się tak.

Tak podczas ładowania.

A tak sygnalizując powiadomienia.

Aparat na pleckach smartfona przyda się podczas robienia zdjęć selfie.

REKLAMA

Fajnym sposobem na wykorzystanie dodatkowej przestrzeni jest wyświetlanie z tyłu rozbudowanych wersji powiadomień.

Jestem pod wrażeniem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA