Social media  / News

99-latce skradziono oszczędności życia (4 tys. zł). Internauci uzbierali dla niej 535 tys. zł!

880 interakcji
dołącz do dyskusji

Lubię przekazywać dobre wiadomości. Ten krótki tekst właśnie taki będzie.

Policja poszukuje sprawców, którzy okradli w Bielsku-Białej 99-letnią kobietę. Złodzieje weszli do mieszkania pani Ewy i zamknęli się ze starszą panią w łazience. W tym czasie do akcji wkroczył ich kompan, który z mieszkania ukradł oszczędności życia kobiety, tj. 4 tys. zł, które oszczędzała przez 30 lat.

419 000 zł dla pani Ewy!

Równolegle ruszyły dwie zbiórki. Jedna na Pomagam.pl, gdzie ustawiono początkowo ustawiono cel na 4 tys. zł. Teraz cel to już 90 tys., a na koncie pani Ewy jest ponad 86 tys. zł. Licznik cały czas się kręci.

Drugą zbiórkę prowadzi Fundacja „Serce dla Maluszka”, która nie potrafiła przejść obojętnie obok tragedii pani Ewy. W sieci podano numer konta i dopisek, z jakim należy dokonywać wpłaty. Przez pewien czas nie wiedzieliśmy, ile udało się zebrać pieniędzy w ten sposób.

Teraz na Facebooku Fundacji „Serce dla Maluszka” pojawiła się informacja, że zebrano już 333 tys. zł, a pieniądze wciąż napływają.

Nie mam pojęcia, po co pani Ewie tyle pieniędzy, ale pisząc ten tekst zrobiłem przerwę i też przelałem pieniądze. Niech się dzieje.

Brawo internet, brawo wy, brawo my!

AKTUALIZACJA:

O godzinie 20:00 na kontach obu zbiórek było już ponad 535 tys. zł.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst