REKLAMA

NA ŻYWO: Premiera Samsunga Galaxy Note 10 - oglądaj relację wideo

To już dzisiaj. O godzinie 22:00 wystartuje konferencja, podczas której poznamy szczegóły dotyczące Samsungów Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+. A w zasadzie dowiemy się, czy liczne plotki i przecieki okazały się prawdziwe.

07.08.2019 19.30
NA ŻYWO: Premiera Samsunga Galaxy Note 10 – oglądaj relację wideo
REKLAMA
REKLAMA

Przez kilka ostatnich lat Samsung przyzwyczaił nas, że wiosną debiutują nowe modele z serii Galaxy S. Natomiast latem, a dokładniej mówiąc w sierpniu, pojawia się nowy Galaxy Note.

Niebawem dojdzie do corocznych premier kolejne urządzenie - składany Samsung Fold. Ten miał zadebiutować na przełomie kwietnia i maja 2019 r., ale ze względu na problemy techniczne jego debiut został przesunięty. Fold pojawi się na rynku dopiero po nowym Samsungu Galaxy Note.

Premiera Samsungów Galaxy Note 10 i Note 10+

Premiera pod nazwą Unpacked odbędzie się w Nowym Jorku dzisiaj o godzinie 22:00 czasu polskiego. Relację wideo na żywo można będzie oglądać na YouTubie.

Zapraszamy wtedy też na Spider’s Web, ponieważ pojawi się sporo materiałów dotyczących nowych produktów Samsunga.

samsung galaxy note 10 note 10+ specyfikacja cena class="wp-image-983854"

Samsung Galaxy Note 10 oraz Note 10+ to nowe smartfony skierowane do najbardziej wymagających użytkowników. Oto wszystko, co musisz o nich wiedzieć.

samsung galaxy note 10 note 10+ specyfikacja cena class="wp-image-983884"

Samsung Galaxy Note 10+, jak i jego mniejszy brat Note 10, trafiły w nasze ręce jeszcze przed premierą. Oto pierwsze wrażenia z korzystania z tych modeli.

samsung galaxy note 10 note 10+ specyfikacja cena class="wp-image-983905"

Kiedy myślisz „Galaxy Note” myślisz o najlepszym, najmocniejszym, najbardziej wypasionym smartfonie, jaki ma do zaoferowania świat elektroniki użytkowej. Czy Samsung Galaxy Note 10 nadal pasuje do tego opisu? Oto nasze porównanie Samsunga Galaxy Note 10 do konkurencji.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA