REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nowy iPhone z rysikiem. Tak wyglada pierwsze etui na smartfon i Apple Pencil mini

Już niedługo Apple ma zaprezentować zupełnie nową generację iPhone’ów. Jak zawsze producenci akcesoriów mają problemy z utrzymaniem tajemnicy do samego końca. Wygląda na to, że czeka nas premiera nowego Pencila.

21.08.2019
21:11
apple-pencil iPad 2018
REKLAMA
REKLAMA

Redakcja serwisu MobileFun wypatrzyła w ofercie Olixaru nowe etui do niewydanych jeszcze na rynek iPhone’ów XI Pro i Pro Max. Same futerały nie są przesadnie ciekawe, choć mają pewną wartość dodaną: schowek na rysik. Zamiast trzymać go w kieszeni czy w innym mało wygodnym miejscu, możemy go mieć zawsze pod ręką, przy telefonie.

Sęk w tym, że Apple Pencil jest dłuższy niż na zdjęciach promocyjnych etui do iPhone’a.

krótszy apple pencil class="wp-image-990393"

To oznacza dwie rzeczy. Po pierwsze, najwyraźniej ma się pojawić pomniejszony rysik od Apple’a. Ciekawe, czy będzie równie wygodny do trzymania w dłoni, co bieżąca wersja. Na pewno jednak będzie można łatwiej go gdzieś schować, nie tylko do rzeczonego futerału. Jest jednak jeszcze jedna, szalona teoria.

A co jeśli iPhone XI Pro i Pro Max będą mogły być obsługiwane rysikiem, jak Galaxy Note?

Teorii tej zdecydowanie przeczą testowe wersje nowego iOS-a, w której ani śladu po implementacji jakichkolwiek elementów obsługi za pomocą rysika. Mogą być rzecz jasna ukryte przed testerami – choć to by było dziwne, biorąc pod uwagę cel beta-testów – mogą też być… na tyle skromne, że trudne do zauważenia.

REKLAMA

Choć raczej to nie jest to zwyczaj Apple’a, to niewykluczone, że implementacja obsługi rysika ogranicza się do samego sprzętu, a więc digitizera i prostego sterownika w systemie iOS. Jest to jednak wysoce wątpliwe, choć o zgodności Pencila z iPhone’em plotkuje się nie od dziś.

Nowe telefony iPhone i inne urządzenia Apple’a mają być zaprezentowane w przyszłym miesiącu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA