REKLAMA

Galaxy Note 10 nie będzie miał szybkiego ładowania 45 W. Podsumujmy, co wiemy o Samsungu Galaxy Note 10 i droższym Note 10+

Niestety, jeżeli liczysz na obecność w Galaxy Note 10 najnowszych osiągnięć Samsunga w kwestii szybkiego ładowania akumulatorów, to mamy dla ciebie rozczarowujące wieści. Musisz dopłacić.

17.07.2019 17.54
samsung galaxy note 10
REKLAMA
REKLAMA

Jak wynika z ustaleń Ice universe, użytkownika Twittera, który zdążył już nie raz udowodnić swoją wiarygodność, Galaxy Note 10 nie będzie w podstawowej wersji obsługiwał szybkiego ładowania z mocą 45 W, a tylko 25 W. Z wydajniejszej ładowarki skorzysta wyłącznie droższy Galaxy Note 10+.

Na tym jednak nie koniec złych wieści. Nawet jeśli faktycznie zdecydujemy się na lepszą wersję telefonu, to i tak do szybkiego ładowania będziemy musieli dopłacić. W pudełku z telefonem znajdziemy bowiem ładowarkę o mocy 25 W. Tę wydajniejszą będziemy musieli sobie dokupić – za 50 dol. Podkreślamy, że nie są to jeszcze oficjalne informacje – choć pochodzą z wiarygodnego źródła.

Co jeszcze wiemy o Samsung Galaxy Note 10? TOP 7 najciekawszych plotek:

Po raz pierwszy w historii tej linii produktów będziemy musieli zdecydować o rozmiarze urządzenia. Note’y 10 będą sprzedawane w wersji z ekranem o przekątnej 6,28″ i trochę większym – 6,75″. Oprócz różnych rozmiarów ekranu, Note 10 będzie dzielił się na wersje współpracujące z technologią 5G i na te, których możliwości kończyć się będą na obsłudze sieci LTE.

Żeby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, mniejsze Note’y będą wyposażone w trochę gorszą konfigurację fotograficzną. Zamiast czterech obiektywów z tyłu, montowanych w Note’ach o przekątnej 6,75, te mniejsze dostaną o jeden obiektyw mniej.

samsung galaxy note 10 class="wp-image-973021"

Taki był plan pierwotnie, stąd i plotki o braku przycisków w telefonie, Samsung jednak z tego zrezygnował. Choć, niestety, również zrezygnował z obecności złącza słuchawkowego 3,5 mm jack.

Samsungi, począwszy od serii S9, potrafią przymykać przysłonę głównego aparatu. Są dostępne dwie pozycje: pełen otwór f/1.5 lub przymknięcie do pozycji f/2.4. W pierwszej aparat zbiera najwięcej światła (to klucz do dobrej fotografii nocnej) i pozwala najmocniej rozmyć tło. W drugiej zdjęcia teoretycznie powinny być ostrzejsze i pozbawione niektórych wad optyki, co sprawdzi się w słoneczny dzień, np. w fotografii wakacyjnej. Samsung Galaxy Note 10 ma wprowadzić aparat z trzema stopniami otwarcia przysłony.

Galaxy Note 10 do najtańszych nie należy

samsung galaxy note 10 class="wp-image-957545"

Jak wynika z informacji zdobytych przez Winfuture.de, najtańsza wersja Galaxy Note 10 z 256 GB pamięci ma kosztować 1000 euro. Większa wersja, z plusikiem, ma kosztować 1150 euro. Dostępne mają być też wersje z 512 GB i 1024 GB pamięci, ale ich cen jeszcze nie znamy.

Galaxy Note 10 bez wcięcia w ekranie. Ale z otworkiem

samsung galaxy note 10 class="wp-image-973039"

Jeden ze sklepów przedwcześnie opublikował zdjęcia produktowe swoich etui do nowego telefonu Samsunga. Wynika z nich, że aparat do selfików znajdować się będzie w otworku na górze wyświetlacza. Głośnik i czytnik linii papilarnych ukryte będą bezpośrednio w wyświetlaczu, będąc niewidocznymi dla użytkownika.

Note 10 doczeka się wersji obsługującej sieć 5G

REKLAMA
samsung galaxy note 10 class="wp-image-957548"

Potwierdzili to liczni operatorzy sieci komórkowych. Nie jest jednak jasne, czy wersja z obsługą sieci najnowszej generacji trafi do obrotu w naszym kraju.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA