1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Wakacje na kredyt? Alior Bank podjął współpracę z biurem podróży Neckermann Polska

Lokowanie produktu

Alior Bank wymieni się wiedzą i technologią z biurem podróży Neckermann Polska. Wspólnie stworzą nowoczesną ofertę marketingowo-sprzedażową. Jedną z proponowanych usług będą np. wczasy na kredyt.

12.06.2019
14:16
Alior Bank zmiany internet

Alior Bank podpisał umowę o strategicznym partnerstwie z biurem podróży Neckermann Polska. Pierwsze wspólne inicjatywy mamy poznać na przestrzeni najbliższych miesięcy. Współpraca obejmie m.in. wzajemne oferowanie i promocję produktów, benefity dla klientów banku czy wsparcie przy realizacji projektów biznesowych.

Wczasy na kredyt? Czemu nie.

Już teraz wiadomo, że jedną z propozycji będzie kredyt ratalny na zakup usług turystycznych w oddziałach Neckermann. Na razie sygnatariusze umowy więcej szczegółów w tym względzie nie zdradzają. Ale już teraz możliwość pożyczki, by zrealizować plany wakacyjne, wydaje się dobrym rozwiązaniem. Opcja „wczasy na kredyt” może wzbudzić zainteresowanie klientów.

Razem dla klientów i razem dla pracowników.

Współpraca Alior Banku z biurem podróży Neckermann Polska ma opierać się na trzech filarach. Wczasy na kredyt to jeden z nich. Kolejne dwa to produkty bankowe dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych Alior Banku z uwzględnieniem benefitów biura turystycznego. Planowane są wspólne działania z zakresu marketingu i PR oraz szereg inicjatyw skierowanych do pracowników obu organizacji.

* Materiał powstał przy współpracy z Alior Bankiem.

Lokowanie produktu
Najnowsze