Biznes  / Lokowanie produktu

Wakacje na kredyt? Alior Bank podjął współpracę z biurem podróży Neckermann Polska

Alior Bank wymieni się wiedzą i technologią z biurem podróży Neckermann Polska. Wspólnie stworzą nowoczesną ofertę marketingowo-sprzedażową. Jedną z proponowanych usług będą np. wczasy na kredyt.

Alior Bank podpisał umowę o strategicznym partnerstwie z biurem podróży Neckermann Polska. Pierwsze wspólne inicjatywy mamy poznać na przestrzeni najbliższych miesięcy. Współpraca obejmie m.in. wzajemne oferowanie i promocję produktów, benefity dla klientów banku czy wsparcie przy realizacji projektów biznesowych.

Wczasy na kredyt? Czemu nie.

Już teraz wiadomo, że jedną z propozycji będzie kredyt ratalny na zakup usług turystycznych w oddziałach Neckermann. Na razie sygnatariusze umowy więcej szczegółów w tym względzie nie zdradzają. Ale już teraz możliwość pożyczki, by zrealizować plany wakacyjne, wydaje się dobrym rozwiązaniem. Opcja „wczasy na kredyt” może wzbudzić zainteresowanie klientów.

Ciągle poszukujemy obszarów, w których możemy stworzyć wartość dodaną dla naszych klientów. W tym celu, jeszcze przed wakacjami, łączymy siły z firmą Neckermann, jednym z liderów branży turystycznej. Współpraca ma na celu nie tylko wzajemne oferowanie produktów i usług, ale także wymianę informacji pomiędzy organizacjami. Liczymy na to, że dzięki współdzieleniu technologii i wiedzy powstaną niecodzienne rozwiązania wspierające zarówno klientów banku, jak i osoby podróżujące z Neckermannem - mówi Marcin Jaszczuk, wiceprezes zarządu Alior Banku.

Razem dla klientów i razem dla pracowników.

Współpraca Alior Banku z biurem podróży Neckermann Polska ma opierać się na trzech filarach. Wczasy na kredyt to jeden z nich. Kolejne dwa to produkty bankowe dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych Alior Banku z uwzględnieniem benefitów biura turystycznego. Planowane są wspólne działania z zakresu marketingu i PR oraz szereg inicjatyw skierowanych do pracowników obu organizacji.

Dynamiczny rozwój firmy Neckermann i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości. Podobne podejście do klientów w myśl „Wyższa kultura. Bank nowości” znajdujemy w Alior Banku. Nasza współpraca będzie koncentrowała się na dzieleniu się wiedzą i najlepszymi praktykami między innymi w zakresie sprzedaży oraz konstrukcji produktów łączonych – przekonuje Maciej Nykiel, prezes zarządu Neckermann Polska.

* Materiał powstał przy współpracy z Alior Bankiem.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst