Biznes  / Lokowanie produktu

Alior Bank chce kredytem ratalnym zachęcać do siebie kolejnych klientów

Nowe kino domowe czy zestaw mebli kuchennych – od teraz klient finansując zakup towarów lub usług kredytem ratalnym Alior Banku otrzymuje automatycznie dostęp do bankowości internetowej, w tym mobilnej. Niebawem taka opcja będzie dostępna dla starających się o kredyt ratalny przez internet.

W serwisie transakcyjnym można na bieżąco śledzić harmonogram rat i historię spłat czy sprawdzić saldo rachunku kredytowego. Kredytobiorca dostanie też najnowsze informacje o produktach banku i może bezpośrednio skorzystać z oferty online.

Alior Bank daje klientowi dostęp do bankowości internetowej wraz z umową o kredyt ratalny. Zawnioskować można o niego w sklepach oraz punktach usługowo-handlowych, takich jak np. salony meblowe czy elektromarkety.

Kredyt ratalny Alior Banku to zachęta do dłuższej relacji.

Klient po zalogowaniu do bankowości internetowej będzie widział aktualny harmonogram i historię spłat, może także sprawdzić saldo rachunku kredytowego. Będzie miał też możliwość zawnioskowania o inne produkty z oferty banku np. o rachunek.

Dostęp do bankowości online umożliwia klientowi większą kontrolę nad finansami i stanem zadłużenia, pozwala mu także skorzystać z atrakcyjnych ofert. Liczymy, że nasz system transakcyjny i aplikacja mobilna na tyle spodobają się klientom, że zdecydują się zostać z nami na dłużej, również po spłaceniu kredytu – wyjaśnia Krzysztof Wójcik, Dyrektor Działu Produktów Consumer Finance w Alior Banku.

Z kredytu ratalnego skorzystać może również cudzoziemiec posiadający zezwolenie na dłuższy od turystycznego pobyt na terytorium naszego kraju. Już niedługo możliwość dostępu do bankowości Alior Banku przez kanały elektroniczne będą miały również osoby wnioskujące o kredyt ratalny przez internet podczas zakupów online.

Alior Bank kusi też przedsiębiorców.

Alior Bank ma też nową propozycję dla przedsiębiorców. To faktoring niepełny, dzięki któremu możliwe jest finansowanie krótkoterminowych należności przed upływem daty ich wymagalności. Oferta faktoringu niepełnego skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców rozliczających się w złotówkach, prowadzących firmę na terenie Polski, którzy zakończyli przynajmniej jeden rok obrachunkowy, obejmujący okres minimum 10 miesięcy.

* Materiał powstał przy współpracy z Alior Bankiem.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst