REKLAMA

Lidl uruchomił sklep online. Jedzenia nie ma, ale jest ponad 700 produktów

Zgodnie z zapowiedziami Lidl uruchomił dzisiaj w Polsce swój sklep online. Sklep jest dostępny pod dziwnym adresem i nie ma w nim artykułów spożywczych.

05.04.2019 07.05
Lidl uruchomił sklep online. Sprawdziliśmy, co można kupić
REKLAMA
REKLAMA

Sieć zadeklarowała, że do końca 2019 r. chce być w pierwszej piątce sklepów internetowych działających w obszarze non-food. Wydaje się to dość realne, biorąc pod uwagę, że aplikacja Lidl Plus w kilka dni przyciągnęła aż 250 tys. użytkowników. Lidl dał możliwość logowania się do nowego sklepu online za pomocą loginu i hasła z aplikacji. To powinno sprawić, że część klientów w naturalny sposób dołączy do sklepu internetowego.

Gdzie jest sklep online Lidla?

Z nieznanych względów Lidl nie uruchomił swojego sklepu pod adresem sklep.lidl.pl. Taka subdomena wzbudzałaby zaufanie i wysyłała jasny sygnał, że mamy do czynienia z oficjalnym sklepem, a nie jakimś klonem.

Oficjalny sklep online jest od dzisiaj dostępny pod adresem lidl-sklep.pl.

Co można kupić w Lidlu online?

Menu sklepu podzielono na 8 kategorii:

  • Moda
  • Warsztat i auto
  • Dziecko
  • Dom
  • Kuchnia
  • Sport i wypoczynek
  • Zdrowie i uroda
  • Ogród

Po wejściu w wybraną kategorię mamy do dyspozycji wiele filtrów, które pozwalają na precyzyjne odszukanie porządnych produktów.

Na jednej stronie sklep wyświetla 18 produktów. We wszyskich kategoriach jest łącznie 40 podstron produktów. Oznacza to, że momencie startu w sklepie online Lidl oferuje około 700 pozycji.

Lidl - sklep internetowy class="wp-image-917502"

Realnie produktów jest znacznie więcej, ponieważ nierzadko pod jedną pozycją skrywa się kilka wariantów danego towaru - np. pod pozycją „LENA Pojazd: wywrotka lub koparka lub ładowarka lub traktor” klient ma do wyboru cztery różne zabawki.

REKLAMA

Płatność i dostawa

W sklepie internetowym Lidla można płacić kartami, przelewem lub Blikiem. Za dostawę będzie odpowiedzialny inPost, ale dyskont nie przewiduje w pierwszej fazie sprzedaży możliwości dostarczania zakupów do Paczkomatów. Darmowa dostawa zaczyna się od 149 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA