REKLAMA

Jak działa i co oferuje aplikacja Lidl Plus, która wkrótce będzie dostępna w Polsce? Sprawdziliśmy to

Aplikacja Lidl Plus już niedługo pojawi się oficjalnie w Polsce. Jak z niej skorzystać i co można w niej znaleźć? 

07.03.2019 08.30
Aplikacja Lidl Plus już niedługo w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Mamy już dostęp do aplikacji testowej Lidl Plus. Nie różni się ona specjalnie od swoich konkurentów. Niewątpliwie dużym jej plusem jest to, że łatwo w niej nawigować, a sama aplikacja jest połączona z winną piwniczką czy blogiem kulinarnym sklepu.

Po ekranie powitalnym, w którym możemy wybrać kraj, który nas interesuje, wita nas szybki przegląd najważniejszych podstron aplikacji z krótkim wyjaśnieniem, do czego mogą się one przydać klientowi.

Kupony zniżkowe w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-899988"

Następnie aplikacja zachęca nas, żebyśmy wybrali swój ulubiony sklep. Jeśli udostępnimy dostęp do lokalizacji, znajdzie sklepy w okolicy. Możemy jednak odmówić i sami zaznaczyć tego Lidla, którego najchętniej odwiedzamy.

Sklepy Lidl na w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-900009"

Aplikacja w kilku miejscach prosi, żebyśmy się zarejestrowali do naszego konta internetowego Lidla. Jeśli jeszcze go nie mamy, możemy je w tym momencie założyć. Niestety nie da się tego zrobić, nie podając swojego numeru telefonu.

Rejestracja w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-900015"

Pierwsza karta w aplikacji pozwala przejrzeć najnowsze oferty oraz wejść na stronę winnicalidla.pl.

Co co mi Lidl Plus? class="wp-image-900018"

W drugiej zakładce możemy przeglądać dostępne kupony i aktywować te, które nas interesują, żeby to zrobić trzeba być jednak zarejestrowanym.

Kupony zniżkowe w aplikacji do zakupów w Lidlu class="wp-image-900027"

Żeby otrzymać zniżkę na produkty znajdujące się w zakładce oferty, trzeba zeskanować kartę Lidl Plus przy kasie. Wtedy rabat zostanie doliczony.

Aplikacja Lidla oferty specjalne class="wp-image-900042"

Do karty mamy dostęp dopiero po zarejestrowaniu się. Jeśli ją otworzymy, zobaczymy liczbę aktywnych kuponów, nasz numer klienta i QR kod, który będzie skanował sprzedawca przy kasie, żeby naliczyć nasze zniżki.

Karta w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-900051"

Aplikacja oferuje wgląd nie tylko do wszystkich aktualnie obowiązujących gazetek, ale też do tych, z których oferty będą dopiero obowiązywać za jakiś czas. Mówiąc szczerze, nie miałam pojęcia, że tyle tego jest. Lektura bardziej na pociąg niż dwa przystanki autobusem.

Gazetki Lidla class="wp-image-900060"

Jeśli mamy ukończone 18 lat, możemy ze strony głównej przejść do winnicy Lidla. Oferty i promocje umieszczone w tej sekcji dotyczą nie tylko ulubionego napoju Rzymian, ale także wysokoprocentowych alkoholi. Dodatkowo można tu znaleźć sporo ciekawych artykułów dotyczących napojów wyskokowych.

Winnica Lidla w aplikacji class="wp-image-900066"
REKLAMA

W ustawieniach możemy sprawdzić swoje e-paragony, wejść w winnicę lub zmienić nasze dane.

Z naszych informacji wynika, że Lidl nie wyrobi się z uruchomieniem aplikacji w planowanym terminie, czyli 15 marca. Na Lidla Plus trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA