REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Jak działa i co oferuje aplikacja Lidl Plus, która wkrótce będzie dostępna w Polsce? Sprawdziliśmy to

Aplikacja Lidl Plus już niedługo pojawi się oficjalnie w Polsce. Jak z niej skorzystać i co można w niej znaleźć? 

07.03.2019
9:30
Aplikacja Lidl Plus już niedługo w Polsce
REKLAMA
119 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Mamy już dostęp do aplikacji testowej Lidl Plus. Nie różni się ona specjalnie od swoich konkurentów. Niewątpliwie dużym jej plusem jest to, że łatwo w niej nawigować, a sama aplikacja jest połączona z winną piwniczką czy blogiem kulinarnym sklepu.

Po ekranie powitalnym, w którym możemy wybrać kraj, który nas interesuje, wita nas szybki przegląd najważniejszych podstron aplikacji z krótkim wyjaśnieniem, do czego mogą się one przydać klientowi.

Kupony zniżkowe w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-899988"

Następnie aplikacja zachęca nas, żebyśmy wybrali swój ulubiony sklep. Jeśli udostępnimy dostęp do lokalizacji, znajdzie sklepy w okolicy. Możemy jednak odmówić i sami zaznaczyć tego Lidla, którego najchętniej odwiedzamy.

Sklepy Lidl na w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-900009"

Aplikacja w kilku miejscach prosi, żebyśmy się zarejestrowali do naszego konta internetowego Lidla. Jeśli jeszcze go nie mamy, możemy je w tym momencie założyć. Niestety nie da się tego zrobić, nie podając swojego numeru telefonu.

Rejestracja w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-900015"

Pierwsza karta w aplikacji pozwala przejrzeć najnowsze oferty oraz wejść na stronę winnicalidla.pl.

Co co mi Lidl Plus? class="wp-image-900018"

W drugiej zakładce możemy przeglądać dostępne kupony i aktywować te, które nas interesują, żeby to zrobić trzeba być jednak zarejestrowanym.

Kupony zniżkowe w aplikacji do zakupów w Lidlu class="wp-image-900027"

Żeby otrzymać zniżkę na produkty znajdujące się w zakładce oferty, trzeba zeskanować kartę Lidl Plus przy kasie. Wtedy rabat zostanie doliczony.

Aplikacja Lidla oferty specjalne class="wp-image-900042"

Do karty mamy dostęp dopiero po zarejestrowaniu się. Jeśli ją otworzymy, zobaczymy liczbę aktywnych kuponów, nasz numer klienta i QR kod, który będzie skanował sprzedawca przy kasie, żeby naliczyć nasze zniżki.

Karta w aplikacji Lidl Plus class="wp-image-900051"

Aplikacja oferuje wgląd nie tylko do wszystkich aktualnie obowiązujących gazetek, ale też do tych, z których oferty będą dopiero obowiązywać za jakiś czas. Mówiąc szczerze, nie miałam pojęcia, że tyle tego jest. Lektura bardziej na pociąg niż dwa przystanki autobusem.

Gazetki Lidla class="wp-image-900060"

Jeśli mamy ukończone 18 lat, możemy ze strony głównej przejść do winnicy Lidla. Oferty i promocje umieszczone w tej sekcji dotyczą nie tylko ulubionego napoju Rzymian, ale także wysokoprocentowych alkoholi. Dodatkowo można tu znaleźć sporo ciekawych artykułów dotyczących napojów wyskokowych.

Winnica Lidla w aplikacji class="wp-image-900066"
REKLAMA

W ustawieniach możemy sprawdzić swoje e-paragony, wejść w winnicę lub zmienić nasze dane.

Z naszych informacji wynika, że Lidl nie wyrobi się z uruchomieniem aplikacji w planowanym terminie, czyli 15 marca. Na Lidla Plus trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA